Wraz z końcem ciepłego, całkiem przyjemnego maja, przychodzi czas na kolejny, kalendarzowy miesiąc. Zgodnie z aktualnymi prognozami, czerwiec ma być wyjątkowo upalny - przewiduje się temperatury powyżej 30 stopni - oraz deszczowy. Na mieszkańców czeka ponadto cały tydzień dość gwałtownych burz. Połączenie niekoniecznie najlepsze, jak i niekoniecznie mile widziane. Tak to już niestety bywa o tej porze roku i trzeba jakoś przeżyć tych 30 dni. Na szczęście tutaj, w południowej części stanu Alabama, ludzie już dawno temu zdążyli przyzwyczaić się do takich warunków pogodowych. [więcej]

19.07Na forum pojawiła się informacja dla aktywnych użytkowników. Zachęcamy do zapoznania się!

07.07Nowe ogłoszenie od administracji.

30.06Weź udział w Pokazie Talentów, uczcij należycie Dzień Czekolady oraz spróbuj wygrać konkurs jedzenia hot dogów na czas!

30.06Zaktualizowano ranking fabularny, pojawiło się nowe tło fabularne oraz zadania od Mistrza Gry.

19.06Rozpoczął się właśnie kolejny event. Zainteresowanych powitaniem lata zapraszamy tutaj.

14.06Administracja forum opublikowała wyniki oraz nagrodziła zwycięzców plebiscytu South Stars.

south haven

Sweet home Alabama, where the skies are so blue

99 y/o199 cm Main Street
Awatar użytkownika

sweet home alabama

where the skies

are so blue

w south haven od
zawsze
Post post by South Haven (11 stycznia 2020, 23:31)
koło fortuny
sprawdź, co szykuje Tobie los
Zakręć forumowym kołem fortuny i sprawdź, czy Twojej postaci dopisuje szczęście (albo prześladuje ją pech)!


Wraz z początkiem każdego kolejnego miesiąca, przygotowana na potrzeby zabawy lista zdarzeń będzie aktualizowana przez naszego forumowego Mistrza Gry. Pod każdym kolejnym punktem (od 1 do 15) ukryte zostały zdarzenia o wydźwięku zarówno pozytywnym, jak i negatywnym (w mniejszym lub większym stopniu), które możecie wykorzystać w swoich rozgrywkach. Na pewno dostarczą one waszym postaciom wielu niezapomnianych przeżyć.

O wykorzystaniu wylosowanego zdarzenia, poinformuj Mistrza Gry poprzez oznaczenie jego konta pod postem (oznaczenia dodajemy poprzez tag: @nazwa konta). Każdorazowe uwzględnienie wylosowanego zdarzenia we własnej fabule, będzie się wiązało z przyznaniem 1 punktu do rankingu fabularnego.

Aby wylosować własne zdarzenie losowe wykonaj rzut kością k15, poprzez wpisanie komendy: 1d15. Instrukcje wykonywania rzutu znajdziesz tutaj. Informacje o wylosowanym zdarzeniu otrzymasz w wiadomości prywatnej.

Powodzenia!
Multikonta: brak
Odwiedź Profil Wyślij PW

Odznaki


Mistrz Gry

SWEET HOME ALABAMA, WHERE THE SKIES ARE SO BLUE

99 y/o199 cm Main Street
Awatar użytkownika

zawodowo zajmuję się

ingerowaniem w życie

mieszkańców South Haven

w south haven od
zawsze
Post post by Mistrz Gry (30 kwietnia 2020, 21:42)
koło fortuny
lista zdarzeń - maj
Zakręć forumowym kołem fortuny i sprawdź, czy Twojej postaci dopisuje szczęście (albo prześladuje ją pech)!


Spis zdarzeń (kolejność przypadkowa)

Ups. Jadąc zbyt szybko przez jedną z ulic na obrzeżach miasteczka, trafiłeś na kontrolę prędkości.

Podczas wizyty w Fairhope trafiasz na akcje promocyjną, w związku z którą w Twoje ręce wpada czteropak nowego produktu z okolicznego browaru - jest to bezalkoholowe piwo pszeniczne.

Za namową znajomego/swojej drugiej połówki, w tym roku zdecydowałeś/aś się na to, aby obejrzeć rekonstrukcje bitwy w Zatoce Mobile. Niestety z powodu problemów z autem, na miejsce docieracie już po zakończeniu widowiska.

W trakcie spaceru przez centrum miasta zostałeś/aś zaczepiony/a przez pracownika miejscowego domu kultury, który w ramach akcji przeprowadzanej z okazji zbliżającego się Międzynarodowego Dnia Muzeów wręczył Tobie ulotkę reklamującą związane z tym wydarzenie w McNeal House. Udasz się do muzeum poświęconego South Haven i zapoznasz z wystawą prezentującą historię miasteczka?

Co będzie stanowić największy skarb w trakcie wyjątkowo upalnego dnia? Oczywiście odpowiednio schłodzony napój. Najlepiej wyjęty prosto z lodówki. Niestety stosunkowo ciężko będzie go zdobyć, kiedy w Twoim mieszkaniu to właśnie lodówka zdecydowała się nagle przestać działać. Poradzisz sobie z tym drobnym problemem?

W ramach promocji z okazji Dnia Hamburgera, podczas wizyty w Wendy's dostajesz dwie porcje w cenie jednej.

W drodze do pracy zostajesz zaczepiony przez rozdającego ulotki dzieciaka. Skusisz się na 50% tańszą pizze gigant w Little Caesars Pizza?

Podczas wycieczki za miasto, auto wewnątrz którego się znajdujesz (jako kierowca lub pasażer) złapało gumę. Poradzisz sobie z wymianą opony, czy może potrzebna będzie Tobie pomoc?

Kiedy logujesz się na swoje konto na internetowej stronie banku, z przerażeniem odkrywasz, że zniknęła z niego duża suma pieniędzy. Wyjaśnisz sprawę?

Podczas wizyty w Daphne, jakaś nieznajoma osoba wciska Tobie niewielki karton z żółwiem, twierdząc że cholernie długo już na Ciebie czeka i ma nadzieje, że dobrze zajmiesz się Jeffreyem. To jak? Znajdziesz w swoim domu miejsce dla nowego pupila?

W trakcie rodzinnego grillowania pozwoliłeś/aś na to, żeby coś/ktoś na dłużej odciągnął Twoją uwagę od grilla. Tym samym zamiast bohaterem dnia, okazałeś/aś się wrogiem publicznym numer jeden wszystkich tych, którzy nie przepadają za zwęglonymi kiełbaskami...

Wieczorny spacer w parku nie był dobrym pomysłem. Jakiś złodziejaszek ukradł Tobie portfel/wyrwał z rąk torebkę.

Zaglądając do swojej skrzynki na listy znajdujesz ponaglenie związane z niezapłaconym rachunkiem. Jest to naprawdę spora kwota, którą musisz zapłacić w ciągu najbliższych dni, ale - niestety - chwilowo nie stać Ciebie na tak duży wydatek. Jak sobie z tym poradzisz?

Z okazji Dnia Hamburgera postanowiłeś/aś przygotować od podstaw tę cudowną kanapkę, korzystając ze znalezionego w internecie przepisu. Niestety z powodu swojego gapiostwa, niezachowania odpowiedniej ostrożności, dość dotkliwie poparzyłeś/aś swoją dłoń. Auć?

Wygrywasz jeden z konkursów odbywających się na antenie lokalnego radia. Nagrodą jest bon o wartości 50$ do zrealizowania wyłącznie w J.B. White Daily Fresh.

Powodzenia!


@Jane Bentley @Lorraine Jensen @CJ White @Lana Winchester @Sarah Aguilar-Jefferson @Harper Davis @Katie Westfall @Hope Craven @Emily Reynolds @Carla Anster @Shay L. Collins @Caroline Turner @Skylar Rhodes @Adaline Naylor @Liv O'Sullivan @Gemma Robinson @Audrey White @Taylor Mosley @Ester Yates @Andy Connelly @Rey Mayfield @Sky Jackson @Hester Gulliver @Danielle Austin @Faye Hill @Ashley White @Virginia Gulliver @Via Hayes @Keira Sutherland @Lily Carlton @Emma White @Florence Rosenfield @Nala Fray @Abigail McFeenly @Charlotte Mayfield @willow henderson @Camelia Shelton @Summer Wells @Hayley Goldstein @Candace White @Kimberlee Naylor @Lucy Williams @Madison Brown @Iris Williams-Rogers @Lydia Corbett @Donna Zane @Sage Skarsgard @Charlie Scott @Marselina Bull @Honey Gulliver @Colette Rose Hayes @Peyton Samuel @Agness Moore @Diamond Flower @River Hudson @Ian Scott @Marcus Clinton @Mathias Waterford @Andrew Harrison @Jason Whitlow @Noel Shelton @Christopher Mayfield @Alexander Wellington @Cyril Mayfield @Jake O'Brien @James Doherty @Theo Evans @Blake Westfall @Ian Williamson @Marcus Grey @Ray Gordon @Colter Cunningham @Noah Westlake @Santiago Gelbero @Russel Franklin @Scott Coleman @Jan Wyszomierski @Ethan Yates @Julian Bentley @Anthony Davis @Luke Carrell @Tobias Turner @Ernest Szafrański @Benjamin Carter @bounty batton @Jasper L. Bridges @Travis Mosley @Teddy Westfield @Troy Hover @Christian Hoffmann @Aiden Cole @Jakub Pojezierski @Josh Hayes @Robert Jefferson @Timothy Mosley @Nathaniel Welling @Avery Westlake
Multikonta: brak
Odwiedź Profil Wyślij PW

Odznaki


Cyril Meyer

Ameryko, oddałem ci wszystko i jestem teraz nikim

19 y/o175 cm Main Street
Awatar użytkownika

kelner w The Bridge

Nędznie się czuję, daj mi spokój.

Twa maszyneria to dla mnie zbyt wiele.

w south haven od
urodzenia
Post post by Cyril Meyer (30 kwietnia 2020, 22:06)
Wysłano PW.
Multikonta: nie mogę znieść samego siebie
Odwiedź Profil Wyślij PW

Odznaki


Travis Mosley

SWEET HOME ALABAMA, WHERE THE SKIES ARE SO BLUE

24 y/o189 cm Camelia Street
Awatar użytkownika

uczy tańczyć

w south haven od
urodzenia z przerwą
Post post by Travis Mosley (30 kwietnia 2020, 22:22)
Wysłano PW.
Multikonta:
Odwiedź Profil Wyślij PW

Odznaki


Caroline Turner

How far will I go?

30 y/o162 cm Northern Beach Road
Awatar użytkownika

Właścicielka w Turner Law Office

follow your heart

but is it legal to care for you so much?

w south haven od
urodzenia z przerwą
Post post by Caroline Turner (30 kwietnia 2020, 22:24)
Wysłano PW.
Multikonta: Liv, Jakub, Hope, Honey, Daisy
Odwiedź Profil Wyślij PW

Audrey White

SWEET HOME ALABAMA, WHERE THE SKIES ARE SO BLUE

31 y/o173 cm Cedar Avenue
Awatar użytkownika

nadal pracuje w Dragonfly Inn

i próbuje odbudować swój związek

z Ethanem

w south haven od
zawsze i na zawsze
Post post by Audrey White (30 kwietnia 2020, 23:16)
Wysłano PW.

Zdarzenie uwzględnione w rozgrywce.
Multikonta: James Doherty, Jason Whitlow
Odwiedź Profil Wyślij PW

Charles Foley

histopathology is my passion

49 y/o188 cm Bay Street
Awatar użytkownika

onkolog w Thomas Hospital

uwielbia atrakcyjne recepcjonistki

sweet home south haven

w south haven od
od prawieków
Post post by Charles Foley (05 maja 2020, 09:18)
Wysłano PW.
Multikonta: Meredith
Odwiedź Profil Wyślij PW

Odznaki


Sawyer Bradford

SWEET HOME ALABAMA, WHERE THE SKIES ARE SO BLUE

36 y/o185 cm Northern Beach Road
Awatar użytkownika

you can't do a good job

if your job

is all you do

w south haven od
zawsze
Post post by Sawyer Bradford (06 maja 2020, 16:47)
Wysłano PW.

Zdarzenie uwzględnione w rozgrywce.
Multikonta: Peony
Odwiedź Profil Wyślij PW

Odznaki


ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum fabularne”