Wraz z końcem ciepłego, całkiem przyjemnego maja, przychodzi czas na kolejny, kalendarzowy miesiąc. Zgodnie z aktualnymi prognozami, czerwiec ma być wyjątkowo upalny - przewiduje się temperatury powyżej 30 stopni - oraz deszczowy. Na mieszkańców czeka ponadto cały tydzień dość gwałtownych burz. Połączenie niekoniecznie najlepsze, jak i niekoniecznie mile widziane. Tak to już niestety bywa o tej porze roku i trzeba jakoś przeżyć tych 30 dni. Na szczęście tutaj, w południowej części stanu Alabama, ludzie już dawno temu zdążyli przyzwyczaić się do takich warunków pogodowych. [więcej]

19.07Na forum pojawiła się informacja dla aktywnych użytkowników. Zachęcamy do zapoznania się!

07.07Nowe ogłoszenie od administracji.

30.06Weź udział w Pokazie Talentów, uczcij należycie Dzień Czekolady oraz spróbuj wygrać konkurs jedzenia hot dogów na czas!

30.06Zaktualizowano ranking fabularny, pojawiło się nowe tło fabularne oraz zadania od Mistrza Gry.

19.06Rozpoczął się właśnie kolejny event. Zainteresowanych powitaniem lata zapraszamy tutaj.

14.06Administracja forum opublikowała wyniki oraz nagrodziła zwycięzców plebiscytu South Stars.

south haven

Sweet home Alabama, where the skies are so blue

99 y/o199 cm Main Street
Awatar użytkownika

sweet home alabama

where the skies

are so blue

w south haven od
zawsze
Post post by South Haven (29 listopada 2019, 21:23)
South Haven
Dzielnice mieszkalne
downtown

Obrazek

Main Street

Rodzaj: mieszkanie
Standard: niski/średni
Forma własności: wynajem
Koszty: niskie/średnie

Mieszkania zlokalizowane przy Main Street, a więc znajdujące się w ścisłym centrum miasteczka, wbrew pozorom nie należą do najtańszych. Mimo, iż z reguły odznaczają się niskim lub średnim standardem i nie zaliczają się do największych (z reguły posiadają jeden lub dwa pokoje), na ich koszty utrzymania w znacznym stopniu wpływa dogodna lokalizacja. Osoby decydujące się na wynajęcie lub zakup własnych czterech ścian przy tej ulicy, bardzo często skarżą się na hałas, a także problemy z hydrauliką oraz prądem.

Obrazek

Camelia Street

Rodzaj: mieszkanie
Standard: średni
Forma własności: wynajem
Koszty: średnie

Mieszkania znajdujące się przy Camelia Street, choć pod względem kosztów utrzymania nie odbiegają szczególnie od tych zlokalizowanych przy Main Street, zdecydowanie lepiej wypadają, gdy przyjdzie nam się zainteresować oferowanym przez nie standardem. Znaczna część budynków usytuowanych przy tej ulicy została wyremontowana w ostatnich latach, dzięki czemu znacznie lepiej prezentują się one z zewnątrz. Ich mieszkańcy nie muszą borykać się z tyloma problemami, co osoby wynajmujące lub posiadające mieszkanie przy Main Street. Bardzo dużym mankamentem w dalszym ciągu jest tutaj jednak dość duży hałas, związany z tym, iż w okolicy zlokalizowane są miejscowe bary.woodberry

Obrazek

Cedar Avenue

Rodzaj: dom
Standard: średni
Forma własności: własnościowe
Koszty: średnie

Niewielkie i przytulne domki przy Cedar Avenue, to coś na co pozwolić sobie może przeciętna rodziny, niedysponująca szczególnie dużym budżetem. Większość tutejszych budynków, choć wiekowa, utrzymana jest w naprawdę dobrym stanie. Dużą zaletą są niewielkie podwórka, dzięki czemu - wraz ze swoimi najbliższymi - możesz spędzić czas na świeżym powietrzu.

Obrazek

Elm Street

Rodzaj: dom
Standard: dobry
Forma własności: własnościowe
Koszty: wysokie

Choć Elm Street, to jedna ulic znajdujących się w stosunkowo dużej odległości od Zatoki Mobile, to zlokalizowane przy niej domy jednorodzinne nie bardzo ustępują tym, które spotkać możemy przy Northern Beach Road. Jedno lub dwu piętrowe, zadbane, stanowią własność rodzin, które nie narzekają na brak gotówki. Z reguły spotkać można tutaj najważniejsze osobistości South Haven.pine creek


Obrazek
Bay Street

Rodzaj: dom
Standard: niski/średni
Forma własności: własnościowe
Koszty: średnie

Domy przy Bay Street, znajdujące się zarówno blisko ścisłego centrum, jak i Zatoki Mobile, zaliczane są do grona najstarszych budynków w South Haven. Niewątpliwie urokliwe, z racji na swoją wiekowość potrafią niestety przyprawić właścicieli o ogromny ból głowy; porządnie dać się we znaki. Problemy z podłogą? Dachem? Instalacjami, rurami? Jeśli nie dbasz o swoją nieruchomość w wystarczającym stopniu, nie inwestujesz w nią pieniędzy, to z całą pewnością zmuszony jesteś do tego, aby się z tym wszystkim zmierzyć.


Obrazek
Northern Beach Road

Rodzaj: dom
Standard: bardzo dobry
Forma własności: własnościowe
Koszty: bardzo wysokie

Domy znajdujące się przy North Beach Road, a więc usytuowane na skraju miasteczka, blisko plaży, to coś na co pozwolić sobie mogą jedynie najbogatsi. Bardzo drogie w utrzymaniu, urokliwe, budzące podziw. Z całą pewnością będą stanowić dla Ciebie prawdziwy powód do dumy! Znaczna część zlokalizowanych w tej okolicy budynków, to domy wakacyjne, których właścicieli spotkać można przede wszystkim w trakcie wakacji.

Uwaga! W momencie zajęcia wszystkich domów znajdujących się przy Northern Beach Road, administracja nie przewiduje zakładania kolejnych.okolice

Obrazek

Farmy

Rodzaj: farma
Standard: od niskiego po bardzo wysoki
Forma własności: własnościowe
Koszty : od średnich po bardzo wysokie

Poza granicami miasta, jednakże w niedużej odległości od niego, znajduje się kilka, raczej niewielkich posiadłości ziemskich. Z reguły należą one do rodzin farmerskich, które zajmują się uprawą zbóż lub hodowlą bydła albo koni. W zależności od tego, w jakim stanie znajdują się wszystkie budynki oraz sprzęty, dane gospodarstwo przynosi mniejsze lub większe zyski. Oczywiście wpływ na to mają również inne czynniki, których jest naprawdę multum. Do sporej części farm dojazd jest utrudniony - drogi tutaj są dość kiepskiej jakości.

Multikonta: brak
Odwiedź Profil Wyślij PW

Odznaki


ODPOWIEDZ

Wróć do „Kącik fabularny”