Wraz z końcem ciepłego, całkiem przyjemnego maja, przychodzi czas na kolejny, kalendarzowy miesiąc. Zgodnie z aktualnymi prognozami, czerwiec ma być wyjątkowo upalny - przewiduje się temperatury powyżej 30 stopni - oraz deszczowy. Na mieszkańców czeka ponadto cały tydzień dość gwałtownych burz. Połączenie niekoniecznie najlepsze, jak i niekoniecznie mile widziane. Tak to już niestety bywa o tej porze roku i trzeba jakoś przeżyć tych 30 dni. Na szczęście tutaj, w południowej części stanu Alabama, ludzie już dawno temu zdążyli przyzwyczaić się do takich warunków pogodowych. [więcej]

19.07Na forum pojawiła się informacja dla aktywnych użytkowników. Zachęcamy do zapoznania się!

07.07Nowe ogłoszenie od administracji.

30.06Weź udział w Pokazie Talentów, uczcij należycie Dzień Czekolady oraz spróbuj wygrać konkurs jedzenia hot dogów na czas!

30.06Zaktualizowano ranking fabularny, pojawiło się nowe tło fabularne oraz zadania od Mistrza Gry.

19.06Rozpoczął się właśnie kolejny event. Zainteresowanych powitaniem lata zapraszamy tutaj.

14.06Administracja forum opublikowała wyniki oraz nagrodziła zwycięzców plebiscytu South Stars.

south haven

Sweet home Alabama, where the skies are so blue

99 y/o199 cm Main Street
Awatar użytkownika

sweet home alabama

where the skies

are so blue

w south haven od
zawsze
Post post by South Haven (06 czerwca 2020, 21:26)
Just do it!
podejmiesz się wyzwania?
Mając na uwadze, że każde forum tworzone jest przede wszystkim przez użytkowników (bez was nie mogłoby istnieć!), zdecydowaliśmy się na to, aby wprowadzić na South Haven nową formę zabawy - wyzwania - przy pomocy której, to właśnie wy będziecie mogli wpływać na fabułę innych graczy.

Na czym to polega?
Każdy aktywny użytkownik forum ma możliwość, aby zamieścić w tym temacie wyzwanie skierowane pod adresem wybranej, również aktywnej postaci. Użytkownik prowadzący wyzwaną postać, od momentu otrzymania informacji o wyzwaniu, ma 3 dni na jego akceptacje lub odrzucenie. Na rozpoczęcie rozgrywki lub uwzględnienie otrzymanego zadania w rozgrywce trwającej, mamy natomiast 4 dni od momentu jego akceptacji.

Do czego możemy wyzywać inne postacie?
Wierząc, że wszyscy jesteśmy tutaj po to, aby dobrze się bawić, postanowiliśmy nie narzucać w tym aspekcie zbyt wielu ograniczeń. Tym samym w swoim wyzwaniu możecie zaproponować naprawdę dużo (mając oczywiście nie uwadze ograniczenia, które gracz wpisał w swoim informatorze) - niech będzie śmiesznie, poważnie, niech w naszych fabułach pojawią się chwile grozy! Zaszalejmy.

Co mogę otrzymać za udział w zabawie?
Chcąc zachęcić was do aktywnego korzystania z tej formy zabawy, zdecydowaliśmy się na to, aby na koniec miesiąca nagrodzić wszystkich, którzy zamieszczą swoje wyzwania/wykonają swoje wyzwania, 1 lub 2 punktami do rankingu. Ponadto, na 5 dni przed końcem każdego kolejnego miesiąca, będziecie mogli wziąć udział w specjalnym głosowaniu, gdzie spośród zgłoszonych przez was wyzwań (zrealizowanych w danym miesiącu!) wybierzemy te, które będzie wyzwaniem kończącego się miesiąca - po prostu najlepsze. Autor wyzwania miesiąca oraz użytkownik, który je wykonał, mogą liczyć na przyznanie w następnym miesiącu miejsca w specjalnej grupie Dixie Star.

Na koniec krótki regulamin
1. Wyzwać można każdego aktywnego użytkownika forum, przy czym nie jest on zobowiązany do akceptacji wyzwania.
2. Na początku każdego kolejnego miesiąca, zostaną wyznaczone tematy przewodnie mające za zadanie ułatwić wam wymyślanie wyzwań. Korzystanie z nich nie jest obowiązkowe.
3. Za wyzwania inspirowane jednym z 5 tematów przewodnich, wyzywający i wykonujący otrzymują 2 punkty rankingowe. W przypadku wyzwań, które nie wiążą się z tematami przewodnimi otrzymuje się 1 punkt rankingowy.
4. Na koniec miesiąca, poprzez specjalną ankietę, zostanie wybrane wyzwanie miesiąca, które zapewni zwycięzcy (wyzywający i wyzwany) miejsce w grupie Dixie Star.
5. Jeśli wcześniej zostałeś wyzwany, możesz rzucić wyzwanie innemu graczowi dopiero w momencie, gdy wykonasz lub odrzucisz swoje zadanie.
6. W jednym momencie wyzwać można maksymalnie 2 użytkowników, do tego samego lub dwóch różnych zadań. Kolejne wyzwania możemy zamieścić w temacie dopiero, kiedy poprzednie zostanną zaakceptowane lub odrzucone przez wyzwanego.
7. Czas na akceptację wyzwania to 3 dni, po których upłynięciu (w przypadku braku reakcji ze strony wyzywanego użytkownika) uznaje się je za odrzucone przez wyzwanego. Od momentu akceptacji wyzwania, mamy natomiast 4 dni, na jego uwzględnienie w rozgrywce trwającej lub rozpoczęcie związanej z nim, nowej fabuły. Uwaga! W ciągu tych 4 dni, wyzwanie musi zostać jedynie rozpoczęte. Nie jest wymagane jego ukończenie.
8. Odrzucenie wyzwania nie ma żadnych skutków ubocznych, oprócz utraty dobrej zabawy.
9. Prosimy, aby informować o każdym zaakceptowanym wyzwaniu w tym temacie poprzez wstawienie posta z odpowiednim kodem (zacytowanie wyzwania), a także o późniejsze aktualizowanie statusu wyzwania (zaakceptowane/w trakcie/ukończone).
Multikonta: brak
Odwiedź Profil Wyślij PW

Odznaki


south haven

Sweet home Alabama, where the skies are so blue

99 y/o199 cm Main Street
Awatar użytkownika

sweet home alabama

where the skies

are so blue

w south haven od
zawsze
Post post by South Haven (06 czerwca 2020, 21:30)
Just do it!
li
aktualne tematy przewodnie

awaria - cholesterol - pożar - prezerwatywy - niespodzianka

Kod: Zaznacz cały

[b]Wyzywam: [/b]imię i nazwisko wyzwanej postaci
[b]Treść wyzwania: [/b]
[b]Dodatkowe informacje:[/b] 
Liczymy na was! :lovee:
Multikonta: brak
Odwiedź Profil Wyślij PW

Odznaki


ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrz Gry”