Wraz z końcem ciepłego, całkiem przyjemnego maja, przychodzi czas na kolejny, kalendarzowy miesiąc. Zgodnie z aktualnymi prognozami, czerwiec ma być wyjątkowo upalny - przewiduje się temperatury powyżej 30 stopni - oraz deszczowy. Na mieszkańców czeka ponadto cały tydzień dość gwałtownych burz. Połączenie niekoniecznie najlepsze, jak i niekoniecznie mile widziane. Tak to już niestety bywa o tej porze roku i trzeba jakoś przeżyć tych 30 dni. Na szczęście tutaj, w południowej części stanu Alabama, ludzie już dawno temu zdążyli przyzwyczaić się do takich warunków pogodowych. [więcej]

19.07Na forum pojawiła się informacja dla aktywnych użytkowników. Zachęcamy do zapoznania się!

07.07Nowe ogłoszenie od administracji.

30.06Weź udział w Pokazie Talentów, uczcij należycie Dzień Czekolady oraz spróbuj wygrać konkurs jedzenia hot dogów na czas!

30.06Zaktualizowano ranking fabularny, pojawiło się nowe tło fabularne oraz zadania od Mistrza Gry.

19.06Rozpoczął się właśnie kolejny event. Zainteresowanych powitaniem lata zapraszamy tutaj.

14.06Administracja forum opublikowała wyniki oraz nagrodziła zwycięzców plebiscytu South Stars.

south haven

Sweet home Alabama, where the skies are so blue

99 y/o199 cm Main Street
Awatar użytkownika

sweet home alabama

where the skies

are so blue

w south haven od
zawsze
Post post by South Haven (02 grudnia 2019, 18:10)
Zadania od MG
podejmij się wyzwania
Zadania od Mistrza Gry

Zadania od Mistrza Gry, to jedna z dwóch stałych forma "zabawy", jaka będą obecne na South Haven. Wraz z początkiem każdego, kolejnego miesiąca, znajdująca się w tym temacie lista będzie poddawana aktualizacji. Użytkownicy, którzy zdecydują się wykonać znajdujące się na niej zadania, mogą liczyć na przyznanie punktów rankingowych. Dla najaktywniejszych przewidziano nagrodę w postaci dołączenia do specjalnej grupy na forum: Dixie Star.


Zgłoszenie zadania

Aby uzyskać punkty rankingowe, każde zadanie należy zgłosić w tym temacie, wg poniższego wzoru, w momencie ukończenia rozgrywki (lub po napisaniu minimum 3 postów, w sytuacji kiedy utraciło się współgracza)

Kod: Zaznacz cały

[b]Kto:[/b] 
[b]Numer zadania:[/b]
[b]Link do wątku:[/b] [url=link]tytuł wątku[/url]
Multikonta: brak
Odwiedź Profil Wyślij PW

Odznaki


Mistrz Gry

SWEET HOME ALABAMA, WHERE THE SKIES ARE SO BLUE

99 y/o199 cm Main Street
Awatar użytkownika

zawodowo zajmuję się

ingerowaniem w życie

mieszkańców South Haven

w south haven od
zawsze
Post post by Mistrz Gry (30 czerwca 2020, 18:40)
zadania od mg
lipiec
Aktualna lista zadań

Zadanie 1.
Z racji na zbliżające się wielkimi krokami Święto Niepodległości, w dniach 1-3 lipca w sklepach sieci Walmart można zakupić w promocyjnych cenach mięso, kiełbasę, warzywa na grilla, alkohole oraz sam sprzęt niezbędny do grillowania i potrzebny do tego węgiel. Uwaga! Ilość produktów jest ograniczona. Jeśli chcesz dokonać zakupu w dobrej cenie, pośpiesz się i zrób to już dziś!


Zadanie 2.
Po paradzie, wysłuchaniu przemowy burmistrza White'a oraz obejrzeniu pokazów i wzięciu udziału w innych atrakcjach zaplanowanych z okazji Dnia Niepodległości, większość mieszkańców South Haven pozostałą część dnia przeznacza na spotkanie ze swoimi najbliższymi - rodziną oraz przyjaciółmi - przy wspólnym grillu. Z racji nie najlepszej pogody, z jaką musimy zmierzyć się w tym roku, szanse na zjedzenie kawałka karkówki, albo kiełbaski prosto z grilla, są jednak niewielkie. W jaki inny sposób spędzicie ten czas?


Zadanie 3.
Drugim ważnym świętem, które obchodzimy w dniu 4 lipca (tuż obok Dnia Niepodległości) jest Dzień Hot Doga. Kanapki typu fast food, uwielbianej przez znaczną część mieszkańców Stanów Zjednoczonych. Jeśli i Ty jesteś jej fanem, to może zainteresujesz się konkursem, kolejny raz organizowanym przez właściciela restauracji Wendy's? Ile hot dogów dasz radę zjeść w ciągu 5 minut? Czy pobijesz rekord Grubego Johna z roku 2016? Na te pytanie nie uzyskasz odpowiedzi, jeśli nie podejmiesz się wyzwania. Pamiętaj! Na zwycięzce czeka nagroda w wysokości 100$ oraz miejsce na fotografie w specjalnej gablotce.
po więcej informacji zapraszamy tutaj


Zadanie 4.
Wysokie temperatury, deszcze oraz burze. Czyż to nie brzmi, jak idealny przepis na przeziębienie? Tak, tak. Ciebie również ono dopadło. Z zaplanowanego, weekendowego wypadu na biwak tym samym nici. O innych planach również musisz zapomnieć. Wychodzenie z łóżka prawdopodobnie także nie będzie najlepszym pomysłem. Gorąca herbatka, rosołek, kocyk i łóżko. Na to jesteś skazany/a.


Zadanie 5.
Z okazji dnia czekolady, który wypada 7 lipca, w miejscowej piekarnio-cukierni Sweet Caroline's przygotowane zostało specjalne, świąteczne menu, w którym kluczowym składnikiem jest czekolada - ciemna, biała, mleczna, gorzka. Dosłownie w każdym wydaniu! Skusisz się i odwiedzisz z tej okazji najlepszy lokal w miasteczku (a nawet całej Alabamie)?
po więcej informacji zapraszamy tutaj


@Mackenzie Queen @Haven Snow @Ester Yates @Lorraine Jensen @Lana Winchester @Sylvia Meyer @Maureen McGowan @Peony Thistley @Harper Davis @Katie Westfall @Hope Craven @Daisy Thistley @Emily Reynolds @Carla Anster @Caroline Turner @Adaline Naylor @Liv O'Sullivan @Honey Gulliver @Audrey White @Taylor Mosley @Rey Mayfield @Sky Jackson @Danielle Mayfield @Faye Hill @Ashley White @Lottie Bradford @Lily Carlton @Florence Rosenfield @Willow Henderson @Rosemary White @Madison Brown @Iris Williams @Kaylen Rowan @Josephine Jones @Charlie Scott @Camelia Shelton @Madison Arder @Colette Rose Hayes @Peyton Samuel @Agness Moore @Zuri Pierre @Lourdes Lahela @River Hudson @Ian Scott @Marcus Clinton @Mathias Waterford @Sawyer Bradford @Jason Whitlow @Christopher Mayfield @Alexander Wellington @Cyril Meyer @James Doherty @Blake Westfall @Andrew Harrison @Marcus Grey @Noel Shelton @Colter Cunningham @Ronald Waterford @Scott Coleman @Jonathan Doherty @Ethan Yates @Nicolas Conley @Olivier Bradford @Anthony Davis @Toby Turner @Wade Mayfield @Frank Westfall @Travis Mosley @Troy Hover @Christian Hoffmann @Aiden Cole @Jakub Pojezierski @Mason Moore @Timothy Mosley @Nathaniel Welling @Avery Westlake
Multikonta: brak
Odwiedź Profil Wyślij PW

Odznaki


ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrz Gry”