Wraz z końcem ciepłego, całkiem przyjemnego maja, przychodzi czas na kolejny, kalendarzowy miesiąc. Zgodnie z aktualnymi prognozami, czerwiec ma być wyjątkowo upalny - przewiduje się temperatury powyżej 30 stopni - oraz deszczowy. Na mieszkańców czeka ponadto cały tydzień dość gwałtownych burz. Połączenie niekoniecznie najlepsze, jak i niekoniecznie mile widziane. Tak to już niestety bywa o tej porze roku i trzeba jakoś przeżyć tych 30 dni. Na szczęście tutaj, w południowej części stanu Alabama, ludzie już dawno temu zdążyli przyzwyczaić się do takich warunków pogodowych. [więcej]

19.07Na forum pojawiła się informacja dla aktywnych użytkowników. Zachęcamy do zapoznania się!

07.07Nowe ogłoszenie od administracji.

30.06Weź udział w Pokazie Talentów, uczcij należycie Dzień Czekolady oraz spróbuj wygrać konkurs jedzenia hot dogów na czas!

30.06Zaktualizowano ranking fabularny, pojawiło się nowe tło fabularne oraz zadania od Mistrza Gry.

19.06Rozpoczął się właśnie kolejny event. Zainteresowanych powitaniem lata zapraszamy tutaj.

14.06Administracja forum opublikowała wyniki oraz nagrodziła zwycięzców plebiscytu South Stars.

Adaline Naylor

we don't belong to each other: he's an independent, and so am I

26 y/o170 cm Cedar Avenue
Awatar użytkownika

Nauczycielka sztuki

Farby kreują najpiękniejsze scenariusze

w south haven od
narodzin
Post post by Adaline Naylor (02 stycznia 2020, 14:53)
Adaline Naylor
Elissa Bibaud

data i miejsce urodzenia

22.12.1993 rok w South Haven

miejsce pracy & stanowisko

Nauczycielka sztuki w South Haven School

wykształcenie

Historia sztuki, University of Alabama at Birmingham

orientacja

Heteroseksualna

miejsce zamieszkania

Cedar Avenue

O postaci
Moja najdroższa matka, znana z niewierności i osobliwego spojrzenia na miłość straciła część dawnego blasku zaraz po rozstaniu. Przy życiu pozostała smutna kobieta, której rytuały poznałam na pamięć w ciągu kilku dni – rano poszukuje inspiracji, a wieczorem wystukuje na klawiaturze banały dla spragnionych wrażeń kur domowych. Serca odbiorców podbiła lekkim piórem, dlatego nieprędko opisze najbardziej osobistą ze swoich historii. Zresztą namiętności niepokornej duszy zawsze były ciekawsze od utraty iskry i monotonii w związku. W ślad za nią stale poszukuję własnych porywów serca, choć nie zabiło ono mocniej od wielu lat. Jestem osobą lubującą się w cynizmie. Odstraszam optymistów oraz zakochane pary. Psuję zabawę wielbicielom adrenaliny i spotkań na jedną noc. W swojej krucjacie przeciwko stereotypom bywam komiczna, dlatego nauczyłam się śmiać z samej siebie.
Przed laty brakowało mi tej perspektywy. Nie wszczynałam walk, a gusta rodziców stały się moimi. Ponieważ matce zawrócił w głowie świat tiulów i brokatu, dążyła do pokochania przez jury moich piegów oraz przerwy między zębami. Ojciec okazał się oczytanym wrażliwcem, któremu wyszedł bokiem czas mojej próżności. Zbyt późno udobruchałam go miłością do płócien, ale przynajmniej jako mecenas sztuki wspomógł moje marzenie o studiach artystycznych.
Pozostawałam kobietą wąskich horyzontów. Dopiero ukochany mężczyzna pokazał mi, co oznacza mieć pstro w głowie. Zaczęło się niewinnie od badania treści jego książek po większe starania na zajęciach. Poza nimi trzymałam dystans, dusząc w sobie niewybredne myśli. Niejednej studentce poliki czerwieniały na jego widok, a długopis kreślił serce obok imienia Stephen. Nazywano go egocentrykiem, który poszukiwał uciech pomimo obrączki na palcu. Trwałam przy nim, aż nasze amory zakończyły rzucone na stół papiery rozwodowe. Stale kłuje mnie myśl, że byłam warta mniej niż mieszkanie w centrum miasta czy majątek z kilkoma zerami na końcu. Miał tupet wracając do żony.
W wieku dwudziestu paru lat nadal brakowało mi pomysłu na przyszłość. Próbowałam sił w galeriach sztuki poza stanem, co szybko zweryfikowała rzeczywistość – pogłębiającą się depresję matki w mieszance wybuchowej z nastoletnim buntem siostry. Zostałam nauczycielką. Marny koniec dla kogoś o mojej mentalności.

CIEKAWOSTKI

- Uczniowie przepadają za moim suchym żartem bardziej niż rodzice czy współpracownicy. Niezaskoczenie to przewrażliwione matki okażą się powodem mojego zwolnienia.

- Po okładce oceniam książki oraz ludzi. Brzydkim zwyczajem nie zawieszam wzroku na byle kim.

- Nigdy nie stworzyłam prawdziwego związku. Pożądano mnie, ale nie kochano.

- Kolorowe szarfy wystawione na widok w domu rodzinnym, kiedyś napawały dumą moją matkę – amerykańską królową piękności. Tylko kilka z nich należy do mnie.

- Mam delikatną diastemę, dlatego szczerzę się rzadziej niż inni ludzie. Moje poczucie humoru na tym nie cierpi.

- Niełatwo śpi się ze mną w jednym łóżku; wiercę się i rozpycham, niechętnie dzielę kołdrą, a czasami po prostu ją skopuje.

- Specjalizuję się w malowaniu pejzaży i takie obrazy najczęściej udostępniam na aukcjach internetowych. Niekiedy tworzę na prośbę znajomych albo rodziny.
Multikonta:
Odwiedź Profil Wyślij PW

Odznaki

south haven

Sweet home Alabama, where the skies are so blue

99 y/o199 cm Main Street
Awatar użytkownika

sweet home alabama

where the skies

are so blue

w south haven od
zawsze
Post post by South Haven (02 stycznia 2020, 17:30)
akcept!
witaj w South Haven

Twoja karta postaci została właśnie oficjalnie zaakceptowana. Od tego momentu przysługują Ci 3 dni na rozpoczęcie rozgrywki. W celu dołączenia do wspólnej zabawy zacznij od zapoznania się z tematem kto zagra, aktualnym tłem fabularnym oraz specjalnymi zadaniami od Mistrza Gry. Nie zapomnij też założyć tematów osobistych dla swojej postaci - ułatwiają one prowadzenie fabuły.
Multikonta: brak
Odwiedź Profil Wyślij PW

Odznaki

Zablokowany

Wróć do „Kobiety”