Wraz z końcem ciepłego, całkiem przyjemnego maja, przychodzi czas na kolejny, kalendarzowy miesiąc. Zgodnie z aktualnymi prognozami, czerwiec ma być wyjątkowo upalny - przewiduje się temperatury powyżej 30 stopni - oraz deszczowy. Na mieszkańców czeka ponadto cały tydzień dość gwałtownych burz. Połączenie niekoniecznie najlepsze, jak i niekoniecznie mile widziane. Tak to już niestety bywa o tej porze roku i trzeba jakoś przeżyć tych 30 dni. Na szczęście tutaj, w południowej części stanu Alabama, ludzie już dawno temu zdążyli przyzwyczaić się do takich warunków pogodowych. [więcej]

19.07Na forum pojawiła się informacja dla aktywnych użytkowników. Zachęcamy do zapoznania się!

07.07Nowe ogłoszenie od administracji.

30.06Weź udział w Pokazie Talentów, uczcij należycie Dzień Czekolady oraz spróbuj wygrać konkurs jedzenia hot dogów na czas!

30.06Zaktualizowano ranking fabularny, pojawiło się nowe tło fabularne oraz zadania od Mistrza Gry.

19.06Rozpoczął się właśnie kolejny event. Zainteresowanych powitaniem lata zapraszamy tutaj.

14.06Administracja forum opublikowała wyniki oraz nagrodziła zwycięzców plebiscytu South Stars.

south haven

Sweet home Alabama, where the skies are so blue

99 y/o199 cm Main Street
Awatar użytkownika

sweet home alabama

where the skies

are so blue

w south haven od
zawsze
Post post by South Haven (19 lutego 2020, 21:15)
ogłoszenie
11
Hej, hej, kochani! :love:

W dniu dzisiejszym przychodzimy do was z dość smutną informacją, mianowicie zakończyliśmy współpracę ze wspierającą South Haven od pierwszych dni, moderatorką @Veronica Whitlow. Z tego miejsca chcemy jej podziękować za cały dotychczasowy wkład, zarówno w powstanie tego miejsca, jak i jego codzienne funkcjonowanie. Mamy nadzieje, że zgodnie z obietnicami - faktycznie zostanie z nami, jako zwykły użytkownik. <3

Jednocześnie, w związku z zaistniałą sytuacją, kolejny raz jesteśmy zmuszeni do zorganizowania naboru na funkcje moderatora forum (poszukiwana jest jedna, maksymalnie dwie osoby). Bez obaw - nie będzie to się wiązało z natłokiem obowiązków, a raczej z doraźnym wsparciem ekipy, która jest naprawdę aktywna. Jeśli więc dobrze gra Ci się na South Haven i dysponujesz dużą ilością czasu, zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy, że nie pożałujecie. :>


Z naszej strony to już wszystko. Życzymy miłego wieczoru i wielu udanych gier.
Buziaki, ekipa SH :love2:
Multikonta: brak
Odwiedź Profil Wyślij PW

Odznaki


south haven

Sweet home Alabama, where the skies are so blue

99 y/o199 cm Main Street
Awatar użytkownika

sweet home alabama

where the skies

are so blue

w south haven od
zawsze
Post post by South Haven (25 lutego 2020, 18:12)
ogłoszenie
12
Hej, hej, kochani! Przychodzimy do was w związku z wprowadzeniem do regulaminu pewnych zmian, które - niestety - po omówieniu w gronie administracyjnym uznaliśmy za konieczne. :love:


Blokowanie wizerunków
Zmianie uległ 10 punkt regulaminu dot. rozgrywki fabularnej, który dotychczasowo brzmiał następująco:
10. Na forum niedopuszczalne jest blokowanie wizerunków, o którym mówimy w przypadku, kiedy posty fabularne są regularnie dodawane, co 10 dni (minimum 3 razy pod rząd) oraz spełniony jest przynajmniej jeden z poniższych warunków:
a. dodawane posty swoją długością nie przekraczają wysokości awatara;
b. dodawane posty nie dotyczą kontynuacji poprzednio prowadzonych rozgrywek - tj. w sytuacji możliwości kontynuowania dotychczasowych gier, gracz blokujący wizerunek je porzuca, decydując się na rozpoczęcie kolejnego wątku.
Od dzisiejszego dnia natomiast:
10. Na forum niedopuszczalne jest blokowanie wizerunków, o którym mówimy w przypadku, kiedy posty fabularne są dodawane regularnie, co 10 dni (o regularności mówimy, kiedy ma to miejsce minimum 3 razy pod rząd).

Regulamin rezerwacji
W związku z dość popularnym procederem, jakim jest dokonywanie rezerwacji dodatkowej celem zachowania dotychczasowego wizerunku przy braku aktywnej gry, w dniu dzisiejszym w regulaminie rezerwacji zmieniony zostaje punkt czwarty:
4. Rezerwacje dodatkową należy odebrać w ciągu 24h z właściwego konta, poprzez zacytowanie posta. Po odebraniu, rezerwacja automatycznie zmieni się w rezerwacje podstawową, ważną przez 72h.
Obecne brzmienie:
4. Rezerwacja dodatkowa może zostać wykorzystana wyłącznie w celu jej późniejszego odebrania z innego konta, dokonania aktywacji postaci nieaktywnej lub na potrzeby zmiany dotychczasowego wizerunku. Czas na zrealizowanie rezerwacji dodatkowej wynosi 24 godziny i należy to zrobić poprzez zacytowanie posta lub złożenie stosownego zamówienia w tym temacie. Po odebraniu, rezerwacja dodatkowa automatycznie zmieni się w rezerwacje podstawową, ważną przez 72h.

Regulamin nieobecności
Ostatnia kwestia, która od dnia dzisiejszego ulega zmianie, dotyczy regulaminu nieobecności. Postanowiliśmy przede wszystkim doprecyzować to, kiedy gracz może spotkać się z odmową jej uznania (bez obaw, tradycyjnie gwarantujemy że poprzez PW zawsze można się z nami porozumieć we wszystkich kwestiach!).
Dotychczasowe brzmienie:
2. Aby nieobecność została uznana przez administracje forum, każda ze zgłaszanych postaci musi posiadać napisanych minimum 5 postów fabularnych.
Brzmienie po aktualizacji:
2. Aby nieobecność została uznana przez administracje forum należy:
a. mieć napisanych minimum 5 postów fabularnych na każdym ze zgłaszanych kont;
b. zgłosić nieobecność po upływie minimum 3 tygodni od ponownej aktywacji postaci (ma zastosowanie w przypadku postaci, która trafiła do grupy przeznaczonej dla nieaktywnych użytkowników);
c. zgłosić nieobecność po upływie minimum 3 tygodniu od powrotu z poprzedniej nieobecności lub po napisaniu co najmniej 5 postów fabularnych;
d. zgłosić nieobecność maksymalnie w ciągu 8 dni od daty dodania ostatniego, fabularnego posta.

Na dzisiaj z naszej strony to już wszystko. Mamy nadzieje, że wciąż bawicie się dobrze na South Haven i nie brakuje wam pomysłów na ciekawe rozgrywki.
Buziaki, ekipa SH :love2:
Multikonta: brak
Odwiedź Profil Wyślij PW

Odznaki


south haven

Sweet home Alabama, where the skies are so blue

99 y/o199 cm Main Street
Awatar użytkownika

sweet home alabama

where the skies

are so blue

w south haven od
zawsze
Post post by South Haven (14 marca 2020, 22:46)
ogłoszenie
13
Kochani! Spóźnieni o kilka dni, wpadamy poinformować Was, że South Haven funkcjonuje już ponad 3 miesiące. W związku z tym w najnowszym ogłoszeniu chcielibyśmy poruszyć kilka kwestii, z których być może część Was ucieszy :hihi2:


Odznaki
O tym, że na forum zostaną wprowadzone odznaki, informowaliśmy już we wcześniejszych ogłoszeniach. Pierwotnie miało to nastąpić na początku marca, po przedyskutowaniu tej kwestii, postanowiliśmy się z tym wstrzymać do dnia 12.03, kiedy to South Haven świętowało 3 miesiąc swojej działalności. Z pewnych względów nie udało nam się niestety tego terminu dotrzymać, mamy jednak nadzieje, że nam to wybaczycie. Zwłaszcza, że pierwsze odznaki zostały rozdane dosłownie przed chwilą. Z pełną listą przygotowanych odznak, możecie zapoznać się w tym temacie. Będziemy starali się ją stale rozwijać, dlatego też jeśli macie pomysły na kolejne odznaki, zapraszamy do podzielenia się nimi w temacie służącym do kontaktu z administracją.

Emotikony
W ramach urodzinowego prezentu, na forum została wgrana całkiem spora paczka, świeżutkich emotikonek. Jest ich około 40, jeśli nie więcej (nie liczyłam, wybaczcie!). Mamy nadzieje, że będziecie z nich korzystać :>

Wydłużony czas na post
Biorąc pod uwagę to, jak wygląda sytuacja - ogólnie, w kraju - zdecydowaliśmy się tymczasowo (tzn. do odwołania) wydłużyć czas na odpisy. Na chwilę obecną wynosił będzie on równe 14 dni. O powrocie do standardowych 10 dni, poinformujemy przy pomocy kolejnego ogłoszenia. Jednocześnie, tutaj w grę wchodzą nieco inne względy, nie odbędzie się eventowy konkurs dotyczący biegu w parach. Być może powrócimy do niego później, wybaczcie. Jeśli chodzi o przeciąganie liny, na ten moment konkurs wciąż pozostaje w planach. Także szykujcie się do walki w błocie.

Nowy moderator
W dniu dzisiejszym do grona moderatorów na South Haven dołączyła @Caroline Turner. Mamy nadzieje, że dzięki jej pomocy wszystkie zamówienia będą realizowane jeszcze sprawniej, rezerwacje uzupełniane częściej, a karty postaci sprawdzane na bieżąco. Trzymajcie za nią kciuki i życzcie jej powodzenia. :love:

Nowa odsłona forum
Powolutku przymierzamy się do wprowadzenia na South Haven całkowicie nowego stylu. Zmiany będą w szerszym zakresie, niż dotychczasowe podmiany grafik oraz głównych, forumowych kolorów. Na ten moment nie jesteśmy jeszcze w stanie określić, kiedy pojawi się nowy styl, ale już teraz możemy napisać, że prace trwają w najlepsze w zaciszu naszego serwera testowego. Także czekajcie cierpliwie na efekty :angel:

To wszystko z naszej strony. Tradycyjnie życzymy wielu udanych gier i mamy nadzieje, że dobrze bawicie się na South Haven. Dbajcie o siebie i przede wszystkim nie dawajcie się wirusom.
Buziaki, ekipa SH :love2:
Multikonta: brak
Odwiedź Profil Wyślij PW

Odznaki


south haven

Sweet home Alabama, where the skies are so blue

99 y/o199 cm Main Street
Awatar użytkownika

sweet home alabama

where the skies

are so blue

w south haven od
zawsze
Post post by South Haven (15 marca 2020, 21:38)
ogłoszenie
14
Hej, hej, kochani! Tym razem wpadamy z bardzo krótkim ogłoszeniem.

Mianowicie w dniu dzisiejszym, tj. 15.03, z funkcji administratora zdecydowała się zrezygnować @Emily Montgomery (na liście administracji widniejąca pod nickiem Scarlett). Niestety, ilość obowiązków nie pozwala jej na aktywne wspieranie ekipy. W związku z tym, z tego miejsca chcielibyśmy podziękować za dotychczasową pracę oraz wszelką pomoc i wyrazić nadzieje, że mimo wszystko pozostanie z nami, jako aktywny użytkownik (pamiętajcie, kolor szary wcale nie jest twarzowy).

To na tyle z naszej strony. Zakładka The Crew została już zaktualizowana, także znajdujące się tam informacje nie będą nikogo wprowadzać w błąd.
Buziaki, ekipa SH :love2:
Multikonta: brak
Odwiedź Profil Wyślij PW

Odznaki


south haven

Sweet home Alabama, where the skies are so blue

99 y/o199 cm Main Street
Awatar użytkownika

sweet home alabama

where the skies

are so blue

w south haven od
zawsze
Post post by South Haven (21 marca 2020, 18:51)
ogłoszenie
15
Kochani, w ten sobotni wieczór przychodzimy, aby oficjalnie powitać Was na nowej odsłonie South Haven, a przy okazji poruszyć także kilka, z naszej perspektywy istotnych kwestii. :lovee:


Nowy styl
W ciągu ostatnich dni pracowaliśmy nad nowym stylem, który w dniu dzisiejszym (tj. 21 marca) mógł zostać wreszcie oddany wam do użytku (rozwijamy się, tym razem nie musieliśmy się zamykać nawet na krótkich 5 minut :D). Mamy nadzieje, że nie tylko wam się podoba, ale również zachęca do aktywnej gry. Tradycyjnie wszelkie uwagi, zauważone błędy, co tylko wam przyjdzie do głowy - zamieszczajcie w temacie służącym do kontaktu z administracją. Na pewno nie przejdziemy obok nich obojętnie.

Dezaktywacje, aktywacje i rezerwacje
W ostatnim czasie w administracyjnym gronie przedyskutowaliśmy temat dotyczący wielokrotnego aktywowania przez graczy jednej postaci. Z tego miejsca chcielibyśmy poinformować was, że od dnia dzisiejszego (tj. 21 marca) każde konto moze zostać aktywowane maksymalnie trzy razy.
Dodatkowo chcielibyśmy również zwrócić uwagę na częste zmienianie rezerwowanych wizerunków - o ile rozumiemy, że wybór jednego (maksymalnie dwóch) może być ciężkim zadaniem, to prosimy jednak o nieco więcej zdecydowania w tym aspekcie. I przede wszystkim, o bardziej konkretne wpisywanie treści rezerwacji. Informujcie, które wizerunki zwalniacie, które ustawiacie na podstawe, a które na rezerwacje dodatkową. :>

Domy i mieszkania
Tym, co rzuciło nam się w oczy jest również wpisywanie w zamówieniach domów/mieszkań zupełnie nowych (jeszcze nieutworzonych) subforów. Tak długo, jak przy danej ulicy znajdują się wciąż wolne subfora mieszkalne, nowe nie będą przez nas zakładane. W przypadku, kiedy nie odpowiadają wam znajdujące się przy danym domu/mieszkaniu grafiki, możecie zwrócić się do nas z prośbą o ich podmianę. To naprawdę nie stanowi dla nas problemu.


To już wszystko z naszej strony. Raz jeszcze witamy wszystkich na nowej, odświeżonej odsłonie South Haven i mamy nadzieje, że w dalszym będziecie się u nas świetnie bawić.
Buziaki, ekipa SH :love2:
Multikonta: brak
Odwiedź Profil Wyślij PW

Odznaki


south haven

Sweet home Alabama, where the skies are so blue

99 y/o199 cm Main Street
Awatar użytkownika

sweet home alabama

where the skies

are so blue

w south haven od
zawsze
Post post by South Haven (22 marca 2020, 20:25)
ogłoszenie
16
Hej, kochani! Zdajemy sobie sprawę z tego, że niedługo pewnie pobijemy rekord, jeśli chodzi o częstotliwość zamieszczania na forum ogłoszeń od administracji, ale liczymy, że mimo wszystko będziecie dla nas wyrozumiali. Wiecie, to po prostu od nas silniejsze. <3


Z czym przychodzimy dzisiaj? Mamy tylko dwie sprawy. Pierwsza z nich już wcześniej przewijała się przez forum, druga to pewna świeżynka, ale być może was ucieszy. Przynajmniej odrobinkę.


W dalszym ciągu poszukujemy moderatorów
Pisaliśmy już o tym wcześniej, napiszemy kolejny raz. Staramy się zajmować forum najlepiej, jak tylko możemy, ale my również posiadamy pewne ograniczenia. Z tego też względu poszukujemy maksymalnie 2 osób, ktore będą chciały nas wesprzeć w określonym zakresie. Tutaj na pewno zdołamy się porozumieć. Pamiętajcie - moderator, to nie administrator. Daje wam dodatkowe (fajne!) opcje, ale też nie nakłada wielu obowiązków. Jeśli dobrze bawicie się na South Haven, to biorąc na siebie tę funkcję, możecie naszą małą piaskownice trochę wesprzeć. Bez obaw, nie gryziemy :>


Zapraszamy do udziału w ankiecie
O niektórych rozwiązaniach myślimy od dłuższego czasu i tak też sprawa wygląda z tym konkretnym. Nie zamierzamy brać na siebie więcej obowiązków, niż jesteśmy w stanie udźwignąć, z tym jednym pomysłem powinniśmy jednak dać radę. O co konkretnie chodzi? Zerknijcie do tego tematu i sprawdźcie sami. Nie zapomnijcie oddać swojego głosu oraz pozostawić po sobie odpowiedniego komentarza. Pomoże to nam w podjęciu decyzji.


Na ten moment, to już wszystko. Bawcie się dobrze, cieszcie się nowym stylem oraz zaczynajcie kolejne, bajeczne wątki (bo na pewno takie są).
Buziaki, ekipa SH :love2:
Multikonta: brak
Odwiedź Profil Wyślij PW

Odznaki


south haven

Sweet home Alabama, where the skies are so blue

99 y/o199 cm Main Street
Awatar użytkownika

sweet home alabama

where the skies

are so blue

w south haven od
zawsze
Post post by South Haven (11 kwietnia 2020, 19:17)
ogłoszenie
17
Hej, hej, kochani! Pozwoliliśmy sobie na to, aby w ten sobotni wieczór zamieścić kolejne, krótkie ogłoszenie administracyjne. <3


O co chodzi? Ano o to, że chcielibyśmy życzyć wam wszystkim udanych świąt. Mamy nadzieje, że obecna sytuacja mimo wszystko nie przeszkodzi w tym, żebyście mogli spędzić je w ten właściwy sposób - w otoczeniu rodziny. Przede wszystkim tej najbliższej.

Druga sprawa, to drobny, wielkanocny prezent od administracji. W ciągu kilku najbliższych minut od zamieszczenia tego ogłoszenia, na waszych kontach pojawią się powiadomienia od Mistrza Gry - zawierać będą one zdarzenia losowe, które możecie (ale wcale nie musicie!) rozegrać ze wskazanym współgraczem. Zadania trafią do aktywnych użytkowników (ostatni post dodany maksymalnie 7 dni temu) posiadających założone informatory. Mamy nadzieje, że z nich skorzystacie.

Buziaki, ekipa SH :love2:
Multikonta: brak
Odwiedź Profil Wyślij PW

Odznaki


south haven

Sweet home Alabama, where the skies are so blue

99 y/o199 cm Main Street
Awatar użytkownika

sweet home alabama

where the skies

are so blue

w south haven od
zawsze
Post post by South Haven (15 kwietnia 2020, 18:03)
ogłoszenie
18
Hej, hej, kochani! Dzisiaj wpadamy do was z ogłoszeniem nieco dłuższym od tych, które pojawiały się na forum w ostatnim czasie. Uznaliśmy jednak, że najwyższa pora na podjęcie pewnych decyzji. <3


Zmiany w administracji
Na samym początku chcielibyśmy raz jeszcze, tym razem z tego miejsca, za dotychczasową współpracę podziękować @Caroline Turner. Z dniem dzisiejszym podjęliśmy decyzje dotyczącą zmiany składu ekipy forum. Nie oznacza to jednak, że Liv nie stanowiła dla nas do tej pory dużego wsparcia - w pewnych kwestiach była nim wręcz nieocenionym. Mamy nadzieje, że mimo wszystko na forum pozostanie z nami na dłużej. Jednocześnie informujemy o tym, że wraz z dniem dzisiejszym, stanowisko moderatora obejmuje użytkowniczka, do której należy konto @Jacob Doherty.

Kilka uwag odnośnie realiów South Haven
Przez cały czas staramy się uważnie przyglądać waszym fabułom oraz możliwie najdokładniej zapoznawać z kartami postaci, jakie tworzycie. Od samego początku funkcjonowania South Haven, zawsze staraliśmy wyraźnie informować o tym, z jakim forum mamy w tym przypadku styczność. Fabuła osadzona jest w małym miasteczku (bardziej przypominającym wioskę) zlokalizowanym w południowej części Alabamy. Jest to obszar do pewnego stopnia zacofany gospodarczo, a do tego dość jednolity, jeśli chodzi o o podział rasowy, czy kwestie wyznaniowe. Nie jest to okolica, do której będą zmierzać imigranci zarobkowi, nie mamy też tutaj styczności ze zorganizowaną przestępczością. South Haven, to niewielkie, senne miasteczko, spokojne, znajdujące się na uboczu. Kolejny raz prosimy, abyście mieli to na uwadze i przy okazji zaznaczamy, że w przypadku zaobserwowanych znacznych odstęp od założeń forum, od chwili obecnej możecie się spotkać z odmową akceptacji karty postaci (co nie jest czymś nowym) oraz z ingerencją Mistrza Gry w Waszych fabułach. Mamy nadzieje, że nie będziemy musieli decydować się na takie działania.

Fabuła, fabuła, fabuła
Docierają do nas różne głosy dotyczące tego, w jaki sposób forum funkcjonuje zarówno od strony organizacyjnej-czysto technicznej, jak i fabularnej. Staramy się na bieżąco reagować oraz wprowadzać zmiany, dzięki którym - taką mamy nadzieje - będziecie mogli dużo lepiej się u nas bawić. Co znajduje się na tapecie w chwili obecnej?
Gazeta - powoli kończymy już przygotowania do uruchomienia zapowiedzianej wcześniej gazety/bloga. Kod jest praktycznie gotowy, dzięki czemu z pierwszym numerem będziecie mogli zapoznać się prawdopodobnie już na przełomie kwietnia i maja. Prosimy o jeszcze odrobinę cierpliwości.
Zadania od MG - ostatnimi czasy docierają do nas głosy mówiące o pewnych trudnościach w budowaniu na forum relacji. O ile niestety nie jesteśmy w stanie zrobić tego za was i niektórych przeszkód nie przeskoczymy, to zdecydowaliśmy się podjąć próbę zaangażowania was wszystkich w życie miasteczka poprzez regularne zadania od Mistrza Gry. Będą się one pojawiać w waszych informatorach oraz wskazywać konkretnego partnera do gry.
Organizacje & Stowarzyszenia - kolejnym z naszych pomysłów jest rozbudowanie funkcjonujących na forum organizacji i stowarzyszeń oraz dodanie również kilku nowych. Chcemy wprowadzić zapisy oraz spróbować zapewnić wam wątki wiążące się właśnie z członkostwem w nich - będą to zarówno mini eventy, jak i zadania od Mistrza Gry.
Propozycje dotyczące postaci i fabuł - w najbliższym czasie zaktualizowany zostanie temat z lokalnymi biznesami, które pozostają możliwe do przejęcia, a także pojawi się temat z pomysłami dotyczącycymi różnych postaci (i wątków), które (przynajmniej w naszej opinii) powinny wpasować się w klimat miasteczka i zwyczajnie mieć tutaj racje bytu.

Informatory
O ile spora część użytkowników je posiada, za co bardzo wam dziękujemy, to z tego miejsca chcielibyśmy zwrócić się z prośbą do tych, którzy do chwili obecnej ich nie założyli. Pamiętajcie! Jeśli chcecie otrzymywać zadania od MG i w pełni korzystać ze wszystkich form zabawy, jakie wam oferujemy - musicie posiadać założony temat z informatorem. Prosimy również o to, aby link do niego został uzupełniony w waszych profilach, ułatwi nam to pracę.

Domy i mieszkania
Zgodnie z sugestią użytkownika @Travis Mosley, zdecydowaliśmy się w najbliższym czasie przeprowadzić drobne zmiany w zakresie funkcjonowania mieszkań - przypisane zostaną one do konkretnych budynków zlokalizowanych przy wybranych ulicach w centrum miasta.

Na ten moment z naszej strony, to już wszystko.
Buziaki, ekipa SH :love2:
Multikonta: brak
Odwiedź Profil Wyślij PW

Odznaki


south haven

Sweet home Alabama, where the skies are so blue

99 y/o199 cm Main Street
Awatar użytkownika

sweet home alabama

where the skies

are so blue

w south haven od
zawsze
Post post by South Haven (18 kwietnia 2020, 23:33)
ogłoszenie
19
Hej, hej kochani! Przerywamy kwarantannowa rzeczywistość, żeby poinformować was o pewnych zmianach związanych z sytuacją zaistniałą na forum. Nie są to dobre wieści, jednak na koniec ogłoszeń będzie małe pocieszenie, wiec zostańcie do końca.<3


ZMIANY W ADMINISTRACJI
Z przykrością musimy poinformować, że z naszego składu odchodzą @Charles Coleman oraz @Ronnie Miller. Była to ich decyzja i jest nam z tego powodu przykro, jednak szanujemy decyzje, jaką obie użytkowniczki podjęły i życzymy im wszystkiego najlepszego oraz udanego życia na forum.
W związku z tym do naszego grona przyjęłyśmy @Sky Jackson, prosimy, żebyście przyjęli ja z otwartymi ramionami i okazali trochę ciepła (zachowując oczywiście odległość 2 metrów bądź długość dorosłego kangura). Mamy nadzieje, że zostanie z nami jak najdłużej, a nasz skład w najbliższym czasie nie ulegnie już zmianie.

Z ŻYCIA FORUMOWICZA
Potrzebujemy oczyszczenia myśli i re-aranżacji systemu, więc w trybie natychmiastowym na parę najbliższych dni zawieszamy trwanie obecnie rozgrywających się eventów oraz działanie Mistrza Gry. W dalszym ciągu pamiętamy o wszystkich zaplanowanych wydarzeniach i zapewniamy was, że wrócimy do tego wszystkiego z jeszcze większym powerem niż do tej pory, a nasz MG już knuje plany, aby pokrzyżować waszym postaciom życie.

A NA KONIEC
Aby pocieszyć was i rozświetlić wam najbliższą przyszłość już teraz możemy zapewnić was, że mimo chwilowej przerwy w obecnych wydarzeniach już teraz planujemy dla was cos niezwykłego na maj.

Na ten moment z naszej strony to już wszystko, a więc szykujcie się na nieoczekiwane i trzymajcie się zdrowo.
Buziaki, ekipa SH :love2:
Multikonta: brak
Odwiedź Profil Wyślij PW

Odznaki


south haven

Sweet home Alabama, where the skies are so blue

99 y/o199 cm Main Street
Awatar użytkownika

sweet home alabama

where the skies

are so blue

w south haven od
zawsze
Post post by South Haven (22 kwietnia 2020, 22:24)
ogłoszenie
20
Hej, hej, kochani! Dzisiaj wpadamy do was z ogłoszeniem informujacym o kilku pierwszych decyzjach, jakie zapadły w kontekście forum. Na dniach będziecie mogli spodziewać się kolejnych. <3


Miejskie legendy
W dziale przewodnik, gdzie znajdują się wszystkie istotne informacje o miasteczku, pojawił się nowy temat, który poświęcony jest miejskim legendom. Przedstawione są w nim informacje na temat niektórych spośród waszych postaci, jak i postaci NPC. Wyróżniłeś się czymś? Masz na swoim koncie, jakieś szczególne osiągnięcie? A może w swojej fabule uwzględniłeś, kiedyś postać tła, którą chętnie podzielisz się z innymi? Serdecznie do tego zachęcamy!
I pamiętajcie - informacje, które znajdują się w tym temacie, zawsze możecie wykorzystać fabularnie. Nic nie stoi temu na przeszkodzie.

Uwaga! Użytkownicy, którzy zgłoszą własną postać, lub utworzą krótki opis postaci NPC do tematu z miejskimi legendami, mogą liczyć na przyznanie specjalnej odznaki.

Organizacje & Lokalne Biznesy
Pomimo tego, że sami posiadamy całkiem sporo pomysłów w kontekście fabularnych organizacji, stowarzyszeń oraz miejsc pracy, zdecydowaliśmy się na to, aby dać szansę wykażać się na tym polu również wam. I z tego też powodu ogłaszamy konkurs. Na czym on polega? Na przygotowaniu krótkiego opisu organizacji, stowarzyszenia lub lokalnego biznesu, które wpasują się w klimat miasteczka. Dla osób, które zdecydują się wziąć udział w zabawie, przewidziano nagrody (do wyboru)
- dodatkowe multikonto bez konieczności zebrania regulaminowej liczby postów
- możliwość zmiany wizerunku (dodatkowa zmiana, ponad limit przewidziany w regulaminie)
- wpis od Mistrza Gry (wpis zawierający pozytywne zdarzenie losowe, np. awans w pracy, zastrzyk gotówki, dopasowane do waszej postaci)

kilka zasad:
1. Na zgłoszenia czekamy do 3 maja.
2. Wszystkie zgłoszenia należy wysyłać na konto South Haven, w temacie umieszczając informacje o tym, co zawiera wiadomość - Organizacja lub Lokalny Biznes.
3. Na forum pojawią się jedynie te zgłoszenia, które Administracja uzna za pasujące do klimatu South Haven. Możliwe, iż z powodu konieczności dopasowania pomysłu do realiów miasteczka, w nadesłanym opisie zostaną wprowadzone zmiany.
4. Wszyscy uczestnicy konkursu, którzy zdecydują się przedstawić swoje pomysły, będą mogli wybrać jedną z 3 nagród przewidzianych za udział w zabawie.

Powodzenia! Liczymy na Wasze zaangażowanie i chęć dołożenia swojej cegiełki do kierunku, w jakim rozwijać będzie się South Haven.

Miejsca i Stanowiska Pracy
W ostatnich dniach przedyskutowaliśmy kwestię miejsc i stanowisk pracy. W związku z tym w dniu dzisiejszym informujemy was, że w najbliższym czasie planujemy zmienić wymagania wiekowe (oraz dodać również inne wymagania - w miarę potrzeb) dotyczące niektórych stanowisk. Ponadto w przygotowaniu są bardziej szczegółowe opisy kilku wybranych, mniej lub bardziej istotnych stanowisk o charakterze kierowniczym - być może przygotowane przez nas oferty zdołają was zainteresować oraz zachęcić do tworzenia związanych z nimi postaci. Dla osób, które podejmą się wyzwania actimela, przewidziana będzie odznaka związana z prowadzeniem postaci istotnej z punktu widzenia fabuły forum :>


Na dzisiejszy wieczór to już wszystko. Oczekujcie kolejnej, świeżej porcji wiadomości i trzymajcie się cieplutko.
Buziaki, ekipa SH :lovee:
Multikonta: brak
Odwiedź Profil Wyślij PW

Odznaki


ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział organizacyjny”