Wraz z końcem ciepłego, całkiem przyjemnego maja, przychodzi czas na kolejny, kalendarzowy miesiąc. Zgodnie z aktualnymi prognozami, czerwiec ma być wyjątkowo upalny - przewiduje się temperatury powyżej 30 stopni - oraz deszczowy. Na mieszkańców czeka ponadto cały tydzień dość gwałtownych burz. Połączenie niekoniecznie najlepsze, jak i niekoniecznie mile widziane. Tak to już niestety bywa o tej porze roku i trzeba jakoś przeżyć tych 30 dni. Na szczęście tutaj, w południowej części stanu Alabama, ludzie już dawno temu zdążyli przyzwyczaić się do takich warunków pogodowych. [więcej]

19.07Na forum pojawiła się informacja dla aktywnych użytkowników. Zachęcamy do zapoznania się!

07.07Nowe ogłoszenie od administracji.

30.06Weź udział w Pokazie Talentów, uczcij należycie Dzień Czekolady oraz spróbuj wygrać konkurs jedzenia hot dogów na czas!

30.06Zaktualizowano ranking fabularny, pojawiło się nowe tło fabularne oraz zadania od Mistrza Gry.

19.06Rozpoczął się właśnie kolejny event. Zainteresowanych powitaniem lata zapraszamy tutaj.

14.06Administracja forum opublikowała wyniki oraz nagrodziła zwycięzców plebiscytu South Stars.

south haven

Sweet home Alabama, where the skies are so blue

99 y/o199 cm Main Street
Awatar użytkownika

sweet home alabama

where the skies

are so blue

w south haven od
zawsze
Post post by South Haven (03 maja 2020, 13:37)
ogłoszenie
21
Kochani! Wpadamy do was z kolejną porcją informacji dotyczącą zmian oraz nowości, jakie zostały wprowadzone na forum. :lovee:


Pierwsza sprawa - mieszkania
Zgodnie z informacją, jaka została zamieszczona w ogłoszeniu o numerze 18, zdecydowaliśmy się na to, aby lekko odświeżyć wygląd subforów mieszkalnych zlokalizowanych przy Main Street oraz Camelia Street. Od dnia dzisiejszego użytkownicy nie powinni mieć już wątpliwości odnośnie tego, że znajdujące się tam mieszkania umiejscowione są w jednym budynku (każde z nich przypisaliśmy do określonego piętra). Jednocześnie, w związku z tymi zmianami, nie planujemy dodawać w tych budynkach kolejnych mieszkań (32 mieszkania to z naszej perspektywy w zupełności wystarczająca liczba). Jeśli w przyszłości zabraknie wolnych mieszkań, to dodatkowy budynek mieszkalny zostanie utworzony również przy Magnolia Street.


Druga sprawa - organizacje/stowarzyszenia
Na ten moment na forum nie pojawiły się jeszcze zapowiedziane przed kilkoma dniami, odświeżone opisy dotychczasowych (jak i również opisy nowych) organizacji/stowarzyszeń (spokojnie wciąż nad tym pracujemy), aczkolwiek temat im poświęcony został rozszerzony o listę przynależących do nich osób. W celu znalezienia się na takiej liście, należy wypełnić odpowiedni kod w zamówieniach. Mamy nadzieje, że informacje znajdujące się w tym temacie, ułatwią wam tworzenie relacji z innymi postaciami funkcjonującymi na forum.


Trzecia sprawa - lokalne biznesy
W dniu dzisiejszym zaktualizowany został temat dotyczący lokalnych biznesów. W ostatnim czasie kilka takich biznesików z listy zniknęło bądź zostało nieznacznie zmodyfikowanych, dzisiaj natomiast dołączyły do nich dodatkowo dwa zupełnie nowe (aczkolwiek już wcześniej funkcjonujące na forum). Z zawartością tematu zapoznacie się tutaj.


Czwarta sprawa - postacie do przejęcia
Na forum pojawił się nowy temat, zawierający spis kilku postaci, jakie są możliwe do przejęcia. Każda z naszych propozycji zakłada bycie kimś "ważniejszym" w miasteczku, zajmowanie konkretnego stanowiska. Z przygotowaną przez nas listą (spokojnie, nie jest ona szalenie długa) możecie zapoznać się w tym temacie.


Piąta sprawa - miejsca pracy
W związku ze zmianami w zakresie lokalnych biznesów, jak i również z powodu pojawienia się na forum tematu z listą postaci do przejęcia, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami zaktualizowana została również lista dostępnych na forum miejsc pracy. Pojawiło się zarówno kilka nowych stanowisk, jak i zaktualizowane zostały te obecne - aktualizacja dotyczy wyłącznie wymaganego, minimalnego wieku postaci.


Na dzisiaj z naszej strony to już wszystko. Mamy nadzieje, że spędziliście udaną majówkę, pamiętając jednocześnie o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa.
Buziaki, ekipa SH :love2:
Multikonta: brak
Odwiedź Profil Wyślij PW

Odznaki


south haven

Sweet home Alabama, where the skies are so blue

99 y/o199 cm Main Street
Awatar użytkownika

sweet home alabama

where the skies

are so blue

w south haven od
zawsze
Post post by South Haven (04 maja 2020, 23:13)
ogłoszenie
22
Kochani! Wpadamy do was z krótką informacją odnośnie kolejnych zmian w składzie administracyjnym. Mianowicie w dniu dzisiejszym pożegnaliśmy się z naszą dotychczasową moderatorką @Charlie Scott, w jej miejsce przyjmując dwie osoby. Pierwszą z nich jest wracająca do ekipy @Caroline Turner (mamy nadzieje, że cieszycie się z tego powodu równie mocno, co my), drugą natomiast @Ethan Yates.

Buziaki, ekipa SH :love2:
Multikonta: brak
Odwiedź Profil Wyślij PW

Odznaki


south haven

Sweet home Alabama, where the skies are so blue

99 y/o199 cm Main Street
Awatar użytkownika

sweet home alabama

where the skies

are so blue

w south haven od
zawsze
Post post by South Haven (07 czerwca 2020, 00:05)
ogłoszenie
23
Kochani! W dniu dzisiejszym, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, przychodzimy do was, aby powitać was na lekko odświeżonym forum (mamy nadzieje, że styl forum wam się podoba) oraz poinformować o kilku zmianach, które wchodzą w życie od dzisiaj :lovee:


Just do it!
Wraz z rezygnacją z koła fortuny, zdecydowaliśmy się na wprowadzenie nowej formy zabawy, tym razem - wyjątkowo - nie zakładającej udziału Mistrza Gry. Dlaczego? Ponieważ w pewnym stopniu, to właśnie wy będziecie pełnić jego funkcje. Mamy nadzieje, że pomysł z wyzwaniami fabularnymi, o którym więcej przeczytacie w tym temacie, przypadnie wam do gustu. Gorąco zachęcamy do korzystania z tej opcji wpływania na fabułe innych graczy.

The Legends
Od pewnego czasu zastanawialiśmy się nad tym, w jaki sposób wprowadzić na forum postaci, które będą istotne dla fabuły miasteczka oraz oddadzą klimat South Haven. Zdając sobie sprawę z tego, że pewne koncepty nie zawsze cieszą się dużą popularnością, tak samo jak i przedziały wiekowe, zdecydowaliśmy się na to, aby wprowadzić specjalne konta dla prywatnych postaci NPC (przy czym Mistrz Gry będzie miał prawo z nich korzystać w razie zaistnienie takiej potrzeby!), które będą zaliczały się do grupy The Legends. Na czym dokładniej to polega? Szczegółowe informacje na ten temat znajdziecie w naszym regulaminie. W razie wątpliwości oraz pewnych niejasności, nie bójcie się pytać!

Czas na post
Na samym końcu chcielibyśmy poinformować was o tym, że od jutra - tj. 7 czerwca - rezygnujemy z wydłużonego czasu na fabularny post i wracamy do standardowych 10 dni, które figurują w naszym regulaminie.


Z naszej strony to już wszystko. Trzymajcie się cieplutko.
Buziaki, ekipa SH :love2:
Multikonta: brak
Odwiedź Profil Wyślij PW

Odznaki


south haven

Sweet home Alabama, where the skies are so blue

99 y/o199 cm Main Street
Awatar użytkownika

sweet home alabama

where the skies

are so blue

w south haven od
zawsze
Post post by South Haven (07 lipca 2020, 06:13)
ogłoszenie
24
Kochani! W dniu dzisiejszym wpadamy do was z informacją, której przekazania staraliśmy się możliwie najdłużej uniknąć.


Mianowicie w ostatnim czasie podjęta została decyzja odnośnie zamknięcia forum. Mamy nadzieje, że bawiliście się na nim dobrze i w ten właśnie sposób będziecie South Haven wspominać. Pod obecnym adresem, nasze małe miasteczko będziecie mogli znaleźć do końca lipca, natomiast od sierpnia postaramy się o to, aby kopia forum znalazła się na darmowym serwerze (adres podamy z odpowiednim wyprzedzeniem), skąd w dalszym stopniu będziecie mogli kopiować swoje karty, dostać się do swoich postów. Nie chcemy, żeby wszystko zniknęło i ze swojej strony postaramy się tego uniknąć. Na ten moment na forum w dalszym ciągu możecie logować się, pisać, bawić. Gdyby zaszła taka potrzeba i pilnie potrzebowalibyście kontaktu z administratorem, możecie skontaktować się z Audrey White/Nene poprzez discorda: Nene#4306. Na pewno uzyskacie odpowiedź oraz pomoc. Na sam koniec chcielibyśmy jeszcze życzyć wam wszystkim tego, żebyście w najbliższym czasie znaleźli dla siebie możliwie najlepsze miejsce w pbf'owym światku oraz rozegrali wiele, świetnych fabuł.

Buziaki, ekipa SH :love2:
Multikonta: brak
Odwiedź Profil Wyślij PW

Odznaki


ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział organizacyjny”