Wraz z końcem ciepłego, całkiem przyjemnego maja, przychodzi czas na kolejny, kalendarzowy miesiąc. Zgodnie z aktualnymi prognozami, czerwiec ma być wyjątkowo upalny - przewiduje się temperatury powyżej 30 stopni - oraz deszczowy. Na mieszkańców czeka ponadto cały tydzień dość gwałtownych burz. Połączenie niekoniecznie najlepsze, jak i niekoniecznie mile widziane. Tak to już niestety bywa o tej porze roku i trzeba jakoś przeżyć tych 30 dni. Na szczęście tutaj, w południowej części stanu Alabama, ludzie już dawno temu zdążyli przyzwyczaić się do takich warunków pogodowych. [więcej]

19.07Na forum pojawiła się informacja dla aktywnych użytkowników. Zachęcamy do zapoznania się!

07.07Nowe ogłoszenie od administracji.

30.06Weź udział w Pokazie Talentów, uczcij należycie Dzień Czekolady oraz spróbuj wygrać konkurs jedzenia hot dogów na czas!

30.06Zaktualizowano ranking fabularny, pojawiło się nowe tło fabularne oraz zadania od Mistrza Gry.

19.06Rozpoczął się właśnie kolejny event. Zainteresowanych powitaniem lata zapraszamy tutaj.

14.06Administracja forum opublikowała wyniki oraz nagrodziła zwycięzców plebiscytu South Stars.

south haven

Sweet home Alabama, where the skies are so blue

99 y/o199 cm Main Street
Awatar użytkownika

sweet home alabama

where the skies

are so blue

w south haven od
zawsze
Post post by South Haven (30 listopada 2019, 13:34)
ogłoszenie
witamy w miasteczku
Cześć, chcielibyśmy oficjalnie powitać Was na South Haven! Alabama jest cudownym miejscem i liczymy na to, że tak jak My się w niej zakochacie.

Przypominamy, że rezerwacje (wizerunków, miejsc pracy oraz farm) ruszają punktualnie o 18:15 i wierzymy, że każdy z Was złapie wymarzoną mordkę czy miejsce pracy.
Specjalnie z okazji otwarcia forum i ułatwieniu Wam pierwszej rozgrywki pojawił się temat "Akcja integracja!", który ma na celu sparowanie ze sobą do wspólnej gry całkowicie obce dla siebie postacie. W celu zgłoszenia się do takiej gry wystarczy napisać posta w tym temacie, a Mistrz Gry zajmie się wszystkim.
Kolejną niespodzianką jest Świąteczny Jarmark, na którym zdobyć można punkty fabularne! Zadania wymyślone przez administrację są bardzo ciekawe i zaskoczą niejednego gracza. Więcej informacji znajdziecie w tym temacie.
Ostatnią nowością i niespodzianką jest czas wydłużenia na pierwszego posta. Wszyscy użytkownicy, którzy napiszą kartę postaci do dnia 15 grudnia otrzymają 5 dni na pierwszego posta zamiast 3! Istne szaleństwo! Dnia 16 grudnia obowiązywać będzie regulaminowy czas 3 dni.

Jeszcze raz serdecznie witamy na forum! Życzymy masę weny, pięknych postaci, wymarzonych wyglądów i wspaniałych poszukiwań!
Czekamy na was!

ps. w razie pytań zapraszamy do dowolnego administratora na pw bądź do tematu z kontaktem do administracji, który znajduje się tutaj.
Multikonta: brak
Odwiedź Profil Wyślij PW

Odznaki


south haven

Sweet home Alabama, where the skies are so blue

99 y/o199 cm Main Street
Awatar użytkownika

sweet home alabama

where the skies

are so blue

w south haven od
zawsze
Post post by South Haven (14 grudnia 2019, 16:06)
ogłoszenie
kilka informacji
Witajcie kochani! Nasze forum ma dopiero dwa dni, a my mamy już powyżej 100 użytkowników! Nawet nie wiecie, jaką nam to sprawia ogromną radość i jeszcze bardziej motywuje. Karty mnożą się na potęgę, a na ulicach miasteczka widać coraz więcej mieszkańców! Bardzo Wam za to dziękujemy! :love:


Ale to nie wszystko, przychodzimy też z kilkoma ważnymi informacjami, mianowicie:

Pamiętajmy, że South Haven jest małą miejscowością w Alabamie i stawiamy głównie na postacie pochodzące z tego miasteczka lub okolic. Bardzo prosimy o ograniczenie tworzenia postaci spoza granic naszego kraju. (chyba, że w kp zostanie zawarta informacja o tym, że bliska rodzina postaci pochodzi z miasteczka lub okolic).
Uwielbiamy wszystkie wizerunki i naprawdę nie chcemy nikomu zabraniać gry swoim ulubionym wyglądem, ale chcemy zachować też cząstkę realizmu. Nie chcemy dopuścić do sytuacji, w której na forum jest więcej "egzotycznych" postaci.
Przypominamy, że "promocja" związana z przedłużeniem dni na pierwszego posta (z 3 na 5) kończy się już jutro (15 grudnia), od poniedziałku (16 grudnia) obowiązywać będzie regulaminowy czas, który wynosi 3 dni.
Pierwsze zadania z puli "akcja integracja" zostały rozdane, nadal przyjmujemy zgłoszenia, zostało jeszcze wiele ciekawych wątków do rozegrania! Szybciutko, bo rozchodzą się jak świeże muffiny w Sweet Caroline's.
Jarmark Świąteczny trwa do 5 stycznia, czeka na was wiele atrakcji i naprawdę świetne zadania. Za wykonanie świątecznych zadań otrzymacie punkty, a trzy osoby z ich największą ilością, w ramach nagrody otrzymają kolor specjalnej grupy "Dixie Stars". Warto zawalczyć!
Chcąc ułatwić wam odnalezienie członków ekipy, w ogłoszeniu pojawią się niebawem odnośniki do kont administracji wraz z imieniem postaci. Mamy nadzieję, że to ułatwi wam komunikację (na obecny moment skład naszej ekipy znajdziecie na koncie South Haven w połączonych profilach).
Wszelkie sprawy związane z funkcjonowaniem forum, fabułą czy specjalnymi życzeniami, prosimy kierować na konto South Haven, w ten sposób wszystko będzie w jednym miejscu i nic nie zginie.
Do miejsc pracy został dodany kolejny spis, czyli "inne miejsca pracy" , tam zostaną dopisane wszelkie wolne zawody, ale i również miejsca pracy poza miasteczkiem. W karcie postaci w tabelce "stanowisko i miejsce pracy" prosimy uwzględnić czy postać pracuje poza SH, czy jednak dojeżdża do najbliższego większego miasta czyli Fairhope.
Ekipa przedyskutowała też kwestię instagrama, który jednak pojawi się na forum. Niedługo pojawi się specjalne subforum oraz kod. Będziemy informować na bieżąco!

Jeszcze raz serdecznie wszystkich witamy, życzymy weny na karty, poszukiwania i posty!
Buziaki, ekipa SH :love2:

Multikonta: brak
Odwiedź Profil Wyślij PW

Odznaki


south haven

Sweet home Alabama, where the skies are so blue

99 y/o199 cm Main Street
Awatar użytkownika

sweet home alabama

where the skies

are so blue

w south haven od
zawsze
Post post by South Haven (18 grudnia 2019, 17:34)
ogłoszenie
kilka informacji
Kochani! Przede wszystkim chcielibyśmy z tego miejsca podziękować wam za odrobinę cierpliwości, jaką się wykazaliście, a także za słowa wsparcia, jakie do nas docierały. Tym, na czym najbardziej nam zależy, jest utrzymanie na forum pozytywnej atmosfery. Bez was i postawy, jaką przyjęliście, z całą pewnością by się to nie udało. Przejdźmy jednak do konkretów <3


Punkt 1: Wizerunki
Zgodnie z poprzednim ogłoszeniem (aby wszystko było jasne, zacytujemy punkt, do którego się w tym miejscu odnosimy):
Uwielbiamy wszystkie wizerunki i naprawdę nie chcemy nikomu zabraniać gry swoim ulubionym wyglądem, ale chcemy zachować też cząstkę realizmu. Nie chcemy dopuścić do sytuacji, w której na forum jest więcej "egzotycznych" postaci.


Na forum dopuszczamy tworzenie postaci odznaczającej się egzotycznym typem urody, o ile ich liczba nie jest zbyt duża (przed dokonaniem rezerwacji wybranego wizerunku, najbezpieczniej będzie skontaktować się z administracją forum poprzez wysłanie prywatnej wiadomości). Nie chcemy doprowadzić do sytuacji, kiedy znaczna część użytkowników, będzie posługiwała się wizerunkiem osoby, która nie jest przedstawicielem europejskiego / zachodniego kręgu kulturowego (egzotyczny, idąc za słownikiem języka polskiego, czyli właściwy krajom o całkowicie odmiennym klimacie i o odmiennej cywilizacji).

Punkt 2: Pochodzenie postaci
South Haven, to niewielkie miasteczko, zlokalizowane w regionie słabo rozwiniętym pod względem gospodarczym. Nie jest to miejscowość, do której ludzie mogą przeprowadzić się, celem poprawy swojej sytuacji materialnej. Brakuje tu miejsc pracy oraz możliwości rozwoju. Z tego też względu, prosilibyśmy o ograniczenie się w tworzeniu postaci pochodzących z odległych części Stanów Zjednoczonych lub z innych krajów. W razie wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z nami poprzez konto administracyjne (South Haven).

Punkt 3: Instagram
Nie lubimy wam odmawiać. Naprawdę. Z tego też względu w najbliższym czasie na forum pojawi się instagram. Prosimy o odrobinę cierpliwości. Właściwy kod został już przygotowany, musimy jeszcze wszystko wprowadzić z poziomu panelu. Na pewno z nowej funkcjonalności będziecie mogli korzystać jeszcze w tym tygodniu. Być może już jutro.

Punkt 4: Nowe subfora
Niejednokrotnie docierały do nas zapytania o możliwość pracy poza granicami South Haven oraz dostępność pewnych lokacji, typowych dla większych miast. Nie chcemy was ograniczać. Z tego właśnie względu przygotowujemy obecnie dwa subfora oraz powiązaną z nimi listę miejsc pracy. Na dniach, fabularnie będzie można przenieść się do Fairhope oraz Mobile. Pojawi się m.in. szpital, duże biuro architektoniczne, sąd, kancelaria, galeria handlowa oraz miejscowy uniwersytet.

Punkt 5: Administracja
Jeszcze w tym tygodniu na forum pojawią się ikonki prowadzące do członków naszego składu administracyjnego. Nasz koder potrzebuje chwili, aby móc to dodać na tablicy ogłoszeń. Ponadto, z tego miejsca chcielibyśmy poinformować, że nasza ekipa pomniejszyła się w dn. dzisiejszym o jedną osobę. Niestety, Stella Woodhart nie dysponuje ilością czasu pozwalającą jej na dalsze wspieranie South Haven. W związku z tym poszukujemy od 2 do 3 osób, które zdecydują się nas wesprzeć z pozycji moderatora forum - pomogą utrzymać porządek w zamówieniach i rezerwacjach, zajmą się sprawdzaniem kart postaci oraz innych wykonywaniem innych czynności (zwłaszcza w godzinach porannych). Ze swojej strony gwarantujemy, że nasza aktywność na pewno nie spadnie.

Punkt 6: Inne kwestie
Bystremu oku zapewne nie umknie to, że na forum cały czas coś się dzieje. Zadania przygotowane na potrzeby zabawy "akcja integracja" rozeszły się niczym ciepłe bułeczki, aczkolwiek nic straconego! Dla tych, którzy chcą się trochę zabawić, Mistrz Gry przygotował kolejne atrakcje. Zerknij do tematu Christmas is coming i pomóż nam wszystkim poczuć świąteczny nastrój.

Na samym końcu chcielibyśmy jeszcze przypomnieć o aktualizowaniu poszukiwań oraz wysyłaniu wszelkich próśb związanych z rezerwacjami wizerunków, miejsc pracy i farm, na konto South Haven. Ułatwi nam to utrzymanie w tych tematach względnego porządku.

Z chwilą dodania tego ogłoszenia, odblokowany został temat do kontaktu z administracją. Korzystajcie z niego w razie zaistnienia takowej potrzeby.
Trzymacie się cieplutko.
Buziaki, ekipa SH :love2:
Multikonta: brak
Odwiedź Profil Wyślij PW

Odznaki


south haven

Sweet home Alabama, where the skies are so blue

99 y/o199 cm Main Street
Awatar użytkownika

sweet home alabama

where the skies

are so blue

w south haven od
zawsze
Post post by South Haven (22 grudnia 2019, 18:40)
ogłoszenie
4
Pozwolimy sobie przerwać wam na krótki moment najprawdopodobniej dość gorączkowe przygotowania do zbliżających się świąt, aby podzielić się z wami kilkoma świeżymi informacjami dotyczącymi South Haven. Postaramy się, aby tym razem było krótko.


Do składu administracji dołączyli @Charles Coleman i @Ronnie Miller, którzy od 20.12.2019r. pełnią rolę moderatorów. Możecie się do nich zgłaszać z wszelkimi napotkanymi problemami, pytaniami - na pewno wam pomogą. Jednocześnie przypominamy, że do grona administratorów South Haven należą: @Caia Alarcon, @James Doherty, @Emily Montgomery. Naszymi moderatorami są: @Veronica Whitlow, @Charles Coleman i @Ronnie Miller.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami forum przeszło w ten weekend niewielki remont. Dodana została nowa kategoria oraz dwa działy z lokacjami fabularnymi: Fairhope oraz Mobile. Kompletny spis zawierający dodane lokacje znajdziecie w tym temacie.

Widząc, że na forum bardzo chętnie zakładacie własne rodziny (na ten moment naliczyliśmy ich około 8, biorąc pod uwagę jedynie te, które w chwili obecnej posiadają minimum 3 użytkowników z zaakceptowanymi Kartami Postaci) postanowiliśmy utworzyć przeznaczoną na ich potrzeby wersje informatora. Gorąco zachęcamy do jego założenia oraz wypełnienia.


Dzisiaj będzie na tyle. Trzymajcie się cieplutko.
Buziaki, ekipa SH :love2:
Multikonta: brak
Odwiedź Profil Wyślij PW

Odznaki


south haven

Sweet home Alabama, where the skies are so blue

99 y/o199 cm Main Street
Awatar użytkownika

sweet home alabama

where the skies

are so blue

w south haven od
zawsze
Post post by South Haven (31 grudnia 2019, 13:04)
ogłoszenie
5
Kochani! Na kilka godzin przed końcem obecnego i jednocześnie początkiem następnego roku, przychodzimy do was z kolejnym, piątym już ogłoszeniem administracyjnym. Zanim jednak przejdziemy do tego, co zamierzamy wam przekazać, chcielibyśmy z tego miejsca życzyć wszystkim udanej zabawy oraz szczęśliwego nowego roku. :>

w dniach 29-30 grudnia, na forum przeprowadzone zostały pierwsze czystki, które objęły przede wszystkim konta nieaktywne od dłuższego czasu (dokładniej - od pierwszych dni forum). Zdając sobie sprawę z tego, że okres świąteczno-noworoczny jest okresem bardzo gorącym (choć niekoniecznie z powodu wysokich temperatur ;]), nie chcielibyśmy zanadto utrudniać wam wejścia w forumowe życie. Zwłaszcza, że ten czas powinniśmy spędzać z rodziną, najlepiej rezygnując jednocześnie ze swojej aktywności w sieci lub ją nieznacznie ograniczając. Mamy nadzieje, że ostatnie dni pozwoliły wam na naładowanie baterii, dzięki czemu w 2020 roku będziecie mieli jeszcze więcej sił oraz pomysłów na ciekawe fabuły.

z racji na okres świąteczny, w czasie przesunęło się dodanie na forum odnośników do kont administracji i moderatorów forum. Mamy nadzieje, że wykażecie się w tym przypadku zrozumieniem! Zwłaszcza, że już w pierwszy weekend stycznia (o ile tylko nic nie pokrzyżuje naszych planów) dodatkowo wszyscy będziemy mogli się cieszyć odświeżonym, zimowym stylem. Zaręczamy, że jest on naprawdę magiczny. W związku z planowanym remontem, nie trzeba obawiać się problemów z dostępem do forum. Wszystko powinno się odbyć bez konieczności jego zamykania (a nawet jeśli - będą to zaledwie minuty).

przypominamy, że wraz z początkiem kolejnego miesiąca, zgodnie z założeniami przyjętymi na forum, odpowiednio nagrodzeni zostaną nasi najaktywniejsi użytkownicy. Aby otrzymać punkty rankingowe oraz przydział do specjalnej grupy, nie zapomnijcie zgłosić wszystkich wykonanych zadań od Mistrza Gry (tutaj) oraz swojej aktywności w tematach związanych ze świątecznym jarmarkiem (tutaj).

To już wszystko, co mieliśmy wam do przekazania. Bawcie się dobrze (i co istotne - bezpiecznie!), a w nowym roku wróćcie do nas w komplecie.
Buziaki, ekipa SH :love2:
Multikonta: brak
Odwiedź Profil Wyślij PW

Odznaki


south haven

Sweet home Alabama, where the skies are so blue

99 y/o199 cm Main Street
Awatar użytkownika

sweet home alabama

where the skies

are so blue

w south haven od
zawsze
Post post by South Haven (11 stycznia 2020, 23:35)
ogłoszenie
6
Kochani! Dzisiaj przychodzimy do was z nieco dłuższym ogłoszeniem. Mamy nadzieje, że nam to wybaczycie, mamy bowiem do przekazania kilka istotnych dla was informacji. <3

Przede wszystkim, z listy administratorów i moderatorów znika Regretti (Caia Alarcon). Nadal mamy z nią kontakt, być może niebawem do nas wróci. Na czas zgłoszonej nieobecności nie będzie jednak wyświetlana na liście The Crew. Nie chcemy nikogo wprowadzać w błąd.

Zaobserwowaliśmy, że na forum znajduje się stosunkowo duża liczba graczy, dodających posty równo, co 10 dni i tym samym blokujących wizerunki. W związku z tym postanowiliśmy wprowadzić niewielkie zmiany w regulaminie. Mamy nadzieje, że was one nie odstraszą.
Rozgrywka fabularna

10. Na forum niedopuszczalne jest blokowanie wizerunków, o którym mówimy w przypadku, kiedy posty fabularne są regularnie dodawane, co 10 dni (minimum 3 razy pod rząd) oraz spełniony jest przynajmniej jeden z poniższych warunków:
a. dodawane posty swoją długością nie przekraczają wysokości awatara;
b. dodawane posty nie dotyczą kontynuacji poprzednio prowadzonych rozgrywek - tj. w sytuacji możliwości kontynuowania dotychczasowych gier, gracz blokujący wizerunek je porzuca, decydując się na rozpoczęcie kolejnego wątku.
11. Administracja ma prawo do uznania za nieaktywne wszystkich kont, na których doszło do blokowania wizerunku.

Mając na uwadze popularność przeprowadzonej w pierwszych dniach działalności forum akcji-integracji, postanowiliśmy wyjść z kolejną inicjatywą i mamy nadzieje, że zostanie ona przyjęta, co najmniej równie ciepło. W dniu dzisiejszym na forum zamieszczony został temat z kołem fortuny, dzięki któremu dowiecie się, czy Waszej postaci dopisuje szczęście. Gorąco zachęcamy do skorzystania z tej formy zabawy, a z naszej strony chcemy wam obiecać, że lista zdarzeń będzie aktualizowana wraz z początkiem każdego kolejnego miesiąca. Nuda więc nikomu nie grozi! :>

Na samym końcu zmuszeni jesteśmy poruszyć temat, który nas również najmniej cieszy, ale niestety - uniknąć tego nie możemy. Z tego miejsca chcielibyśmy was prosić, żebyście jednak unikali tworzenia postaci o bardzo wysokim statusie materialnym. Niestety, South Haven to małe miasteczko i nie możemy pozwolić na to, aby nagromadziło się tutaj zbyt dużo rodzin, w których rękach znajdują się duże ilości pieniędzy, albo firmy o znacznym obszarze działania i niemałych przychodach. Jeśli natomiast macie chęć stworzenia kolejnego, lokalnego biznesu, to tradycyjnie - zachęcamy do kontaktowania się z nami za pośrednictwem konta South Haven.


Z naszej strony to wszystko. Trzymajcie się cieplutko.
Buziaki, ekipa SH :love2:
Multikonta: brak
Odwiedź Profil Wyślij PW

Odznaki


south haven

Sweet home Alabama, where the skies are so blue

99 y/o199 cm Main Street
Awatar użytkownika

sweet home alabama

where the skies

are so blue

w south haven od
zawsze
Post post by South Haven (18 stycznia 2020, 20:18)
ogłoszenie
7
Hej, hej kochani! W tę sobotę sprowadza nas tutaj wyjątkowo tylko jedno, do tego krótkie ogłoszenie, które - taką mamy nadzieję - was również ucieszy. <3

Dnia dzisiejszego, tj. 18 stycznia 2019, na forum pojawiły się opisy 5 rodzin fabularnych. W każdej z nich można już teraz rezerwować miejsce; każda z nich również otrzymała pewne powiązania lub lokalne biznesy. Do wyboru mamy rodziny: Turner, Moore, White, Evans oraz Hayes. Gorąco zachęcamy was do zapoznania się z każdą z nich i - jeśli tylko najdą was chęci na stworzenie kolejnej postaci - dokonania rezerwacji wybranego miejsca.

Ze względu na pojawienie się nowego tematu, który z naszej perspektywy jest dość istotny, dodaliśmy kilka nowych linków na tablicy ogłoszeń, tym samym odświeżając jej zawartość. Aby wszystko działało poprawnie należy użyć kombinacji klawiszy ctrl+f5.

Z naszej strony to wszystko. Trzymajcie się cieplutko.
Buziaki, ekipa SH :love2:
Multikonta: brak
Odwiedź Profil Wyślij PW

Odznaki


south haven

Sweet home Alabama, where the skies are so blue

99 y/o199 cm Main Street
Awatar użytkownika

sweet home alabama

where the skies

are so blue

w south haven od
zawsze
Post post by South Haven (23 stycznia 2020, 14:54)
ogłoszenie
8
Hej, hej kochani! Dzisiaj przychodzimy z dwiema krótkimi informacjami, a także przypomnieniem o evencie, który wystartuje już jutro.


Ogłoszenie #1: Konkurs karaoke

Śpiewać każdy może - jeden lepiej, drugi gorzej! Spróbuj swoich sił, weź udział w konkursie karaoke. Dla zwycięzcy przewidziana została nagroda w wysokości aż 350$.

Aby wziąć udział w konkursie należy wybrać piosenkę pasującą klimatem do imprezy walentynkowej (lub zdać się na los i zobaczyć, co przydzieli Tobie nasz Mistrz Gry) i wysłać zgłoszenie w tym temacie najpóźniej do dnia 26.01, godziny 20:00. O tym, kto wygra, zadecydują inni uczestnicy eventu, poprzez oddanie swojego głosu na wybranego "wykonawce".

Nie zwlekaj! Liczba miejsc ograniczona.


Ogłoszenie #2: Konkurs na przebranie. Temat przewodni balu: lata 80!

Być może nie powinniśmy zwlekać z tym do ostatniej chwili., ale... kto z was nie lubi niespodzianek? Także wybaczcie nam to i zabierzcie się za poszukiwanie odpowiednich strojów utrzymanych w klimacie lat 80! Postarajcie się - dla osób, które wykażą się prawdziwą kreatywnością, przewidziane zostały dodatkowe punkty do rankingu miesięcznego. A także inne nagrody.

Opis swojego stroju już teraz możesz zamieścić w tym temacie wg. poniższego wzoru

Kod: Zaznacz cały

[b]Kto: [/b]imię i nazwisko postaci
[b]Ewentualne fotografie:[/b] zobrazuj nam to!
[b]Opis:[/b] przynajmniej kilka zdań
Na najlepsze przebrania, głosy będą mogli oddać inni uczestnicy eventu.


Z naszej strony to wszystko. Trzymajcie się cieplutko.
Buziaki, ekipa SH :love2:
Multikonta: brak
Odwiedź Profil Wyślij PW

Odznaki


south haven

Sweet home Alabama, where the skies are so blue

99 y/o199 cm Main Street
Awatar użytkownika

sweet home alabama

where the skies

are so blue

w south haven od
zawsze
Post post by South Haven (31 stycznia 2020, 18:57)
ogłoszenie
9
Kochani! Wraz z końcem stycznia przychodzimy do was z zaledwie jedną, aczkolwiek istotną informacją. :love:


Mianowicie w dniu dzisiejszym, do grona administracji forum, jako moderator, dołączyła @Charlie Scott. Mamy nadzieje, że dzięki nowej osobie, sprawniej będą realizowane zamówienia, uzupełniane rezerwacje i sprawdzane Karty Postaci. Zwłaszcza, że nie jest to jedyna zmiana, do której doszło w naszym składzie - wraz z końcem miesiąca, dwójka naszych dotychczasowych moderatorów, tj. @Ronnie Miller i @Charles Coleman, dołączyła do głównego składu administracyjnego. Aktualną liste osób funkcyjnych, tradycyjnie znajdziecie w zakładce The Crew (link w lewej, górnej części forum).

To wszystko z naszej strony. Pamiętajcie, że już jutro na forum pojawi się aktualny ranking postaci, świeże tło fabularne, lista zadań od Mistrza Gry oraz lista zdarzeń przygotowanych na potrzeby koła fortuny.
Buziaki, ekipa SH :love2:
Multikonta: brak
Odwiedź Profil Wyślij PW

Odznaki


south haven

Sweet home Alabama, where the skies are so blue

99 y/o199 cm Main Street
Awatar użytkownika

sweet home alabama

where the skies

are so blue

w south haven od
zawsze
Post post by South Haven (10 lutego 2020, 18:32)
ogłoszenie
10
Kochani! Dzisiaj przychodzimy po to, aby poinformować was z niewielkim wyprzedzeniem o naszych planach na najbliższe dni. :love:


Zmiana stylu
Na dzień 14.02, prawdopodobnie około południa, zaplanowana została kolejna zmiana stylu - tym razem na wersje "wiosenną". Tradycyjnie, będzie się to wiązało z zamknięciem forum na maksymalnie kilka minut. Wraz ze zmianą stylu, na South Haven pojawią się zapowiedziane wcześniej dodatkowe linki na podstronie z waszymi profilami - odsyłające bezpośrednio do karty postaci, relacji, telefonu, kalendarza, domu oraz instagrama.
Mamy nadzieje, że tej zmiany nie możecie się doczekać równie mocno co my.

Konkurs walentynkowy
W dniu 14.02, bezpośrednio po przerwie związanej ze zmianą stylu, ruszy konkurs walentynkowy, który powiązany będzie z zadaniem od Mistrza Gry - o tym, tutaj. Mamy nadzieje, że do udziału w nim skusi was możliwość wywalczenia dodatkowych punktów do rankingu miesięcznego. Pamiętajcie! Nagroda, jaką jest przydział do grupy Dixie Star na was czeka.

Odznaki
Od pewnego czasu, powolutku pracujemy nad nową funkcjonalnością, która na forum prawdopodobnie pojawi się w marcu (wraz z zakończeniem fabularnego miesiąca). Tuż obok specjalnej grupy Dixie Star, aktywni użytkownicy będą mogli liczyć na otrzymanie odznak - pojawią się one przy waszych mini profilach (będą więc standardowo widoczne w tematach z lokacjami). O tym, w jaki sposób będzie to funkcjonować, prawdopodobnie więcej uda nam się powiedzieć w ciągu kilku najbliższych dni.


Z naszej strony to wszystko. Trzymajcie się cieplutko oraz nie dawajcie szalejącym w ostatnich dniach wirusom.
Buziaki, ekipa SH :love2:
Multikonta: brak
Odwiedź Profil Wyślij PW

Odznaki


ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział organizacyjny”