Wraz z końcem ciepłego, całkiem przyjemnego maja, przychodzi czas na kolejny, kalendarzowy miesiąc. Zgodnie z aktualnymi prognozami, czerwiec ma być wyjątkowo upalny - przewiduje się temperatury powyżej 30 stopni - oraz deszczowy. Na mieszkańców czeka ponadto cały tydzień dość gwałtownych burz. Połączenie niekoniecznie najlepsze, jak i niekoniecznie mile widziane. Tak to już niestety bywa o tej porze roku i trzeba jakoś przeżyć tych 30 dni. Na szczęście tutaj, w południowej części stanu Alabama, ludzie już dawno temu zdążyli przyzwyczaić się do takich warunków pogodowych. [więcej]

19.07Na forum pojawiła się informacja dla aktywnych użytkowników. Zachęcamy do zapoznania się!

07.07Nowe ogłoszenie od administracji.

30.06Weź udział w Pokazie Talentów, uczcij należycie Dzień Czekolady oraz spróbuj wygrać konkurs jedzenia hot dogów na czas!

30.06Zaktualizowano ranking fabularny, pojawiło się nowe tło fabularne oraz zadania od Mistrza Gry.

19.06Rozpoczął się właśnie kolejny event. Zainteresowanych powitaniem lata zapraszamy tutaj.

14.06Administracja forum opublikowała wyniki oraz nagrodziła zwycięzców plebiscytu South Stars.

south haven

Sweet home Alabama, where the skies are so blue

99 y/o199 cm Main Street
Awatar użytkownika

sweet home alabama

where the skies

are so blue

w south haven od
zawsze
Post post by South Haven (06 grudnia 2019, 17:46)
Poszukiwania
inne poszukiwania
Temat służący do zamieszczania poszukiwań, które nie pasują do żadnej spośród pozostałych kategorii. Znajdujące się w nim treści będą przenoszone do archiwum po upływie 10 dni od czasu ostatniej aktualizacji.

Kod poszukiwań:

Kod: Zaznacz cały

[ramka=Poszukiwania | WPISZ TYTUŁ] [center][img]LINK DO GIFA[/img][/center]
[podtytul1]Treść poszukiwań[/podtytul1]

Miejsce na treść poszukiwań

[podtytul1]Dodatkowe informacje:[/podtytul1]

[li][/li] Informacja #1
[li][/li] Informacja #2

[podtytul1]Status:[/podtytul1]  [color=green][b]aktualne[/b][/color] / [color=red][b]nieaktualne[/b][/color] / [color=orange][b]rezerwacja[/b][/color] 
[podtytul1]Ostatnia aktualizacja:[/podtytul1]  dd/mm/rrrr
[/ramka]

Poszukiwania
Tytuł poszukiwań
Obrazek

Treść poszukiwań

Miejsce na treść poszukiwań

Dodatkowe informacje:

Informacja #1
Informacja #2

Status: aktualne / nieaktualne / rezerwacja
Ostatnia aktualizacja: dd/mm/rrrr
Multikonta: brak
Odwiedź Profil Wyślij PW

Odznaki

River Hudson

Nocą do snów kołysze dźwięk... nikt nie oddycha obok mnie.

27 y/o167 cm Cedar Avenue
Awatar użytkownika

właścicielka HiYoga Studio

medytuje i spaceruje z psem

w south haven od
zawsze/początku roku
Post post by River Hudson (20 kwietnia 2020, 17:58)
Poszukiwania
pracownik
Obrazek

Treść poszukiwań

Szukam młodej/młodego pomocnika do studia jogi, które prowadzi River. Jest ono otwarte od kilku miesięcy i Hudson poczuła, że potrzebuje wsparcia. Na forum nie widziałam innych instruktorów, ale może znajdzie się ktoś z zamiłowaniem do jogi albo ktoś kto dopiero zaczyna, polubi to bardzo i zgłosi się do River o pomoc? Mogłaby przyjąć wtedy kogoś do pracy na recepcji, do ogólnego ogarniania, a w wolnych chwilach np. przygotowywać tę osobę do zostania instruktorem?

Dodatkowe informacje:

HiYoga istnieje od jakiś 3 miesięcy, zyskuje popularność i potrzebny jest pomocnik ogarniacz. Myślę, że to może być praca dorywcza dla kogoś młodego.
Jeśli ktoś byłby zainteresowany, to możemy stworzyć bliższą relację i River mogłaby kogoś wprowadzać w świat jogi i medytacji, by później ten ktoś mógł zostać nauczycielem u niej w studio.
Chętnie rozważę też inne pomysły i propozycje!

Status: aktualne
Ostatnia aktualizacja: 16/06/2020
Multikonta: Josie Jones
Odwiedź Profil Wyślij PW

Odznaki

Audrey White

SWEET HOME ALABAMA, WHERE THE SKIES ARE SO BLUE

31 y/o173 cm Cedar Avenue
Awatar użytkownika

nadal pracuje w Dragonfly Inn

i próbuje odbudować swój związek

z Ethanem

w south haven od
zawsze i na zawsze
Post post by Audrey White (20 kwietnia 2020, 22:07)
Poszukiwania
przyjaciółki
Obrazek

Treść poszukiwań

Wszystkie pochodzimy z South Haven lub jesteśmy związane z miasteczkiem co najmniej od czasów szkoły średniej. Dobrze się znamy. Doskonale dogadujemy. Zgadamy ze sobą w wielu różnych sprawach, na inne mamy zupełnie inne spojrzenie. Ale to nieistotne. Chociaż nie raz i nie dwa zdarzyło nam się ze sobą posprzeczać, to ostatecznie zawsze ruszymy tej drugiej na ratunek; wskoczymy za sobą nawet w sam ogień. Pomimo upływu lat, wciąż jesteśmy ze sobą bardzo blisko. Mamy poukładane życie. Przynajmniej do pewnego stopnia. Związki. Kariera. Rodzina. Własne problemy, z którymi mierzymy się na co dzień. Nie przeszkadza nam to jednak w tym, aby regularnie się spotykać, wymieniać plotkami, po prostu dobrze bawić. Przy butelce najlepszego wina, jakie można dostać w South Haven. Albo nawet dwóch. Bo przecież to nic nie szkodzi.

Dodatkowe informacje:

Poszukuje 3 pań w wieku mniej więcej 28-33 lat.
Poszukiwane panie powinny pochodzić z South Haven lub mieszkać tu co najmniej od czasów szkoły średniej (ewentualnie regularnie miasteczku od tamtych czasów odwiedzać), bo to właśnie w tamtym czasie się ze sobą zaprzyjaźniły.
Interesują mnie tylko zgłoszenia od osób, które faktycznie będą zainteresowane rozegraniem od czasu do czasu gier związanych właśnie z przyjaźnią, która łączy całą piątkę pań. Sama na pewno mogę to zaoferować. :>
Reszta do dogadania. Ja się stąd nigdzie nie ruszam i mam nadzieję, że Ty też zagrzejesz tu miejsce na dłużej.

Aktualny skład:

@Audrey White
@Sky Jackson
@Katie Westfall
XYZ
XYZ

Multikonta: James Doherty, Jason Whitlow
Odwiedź Profil Wyślij PW

Travis Mosley

24 y/o189 cm Camelia Street
Awatar użytkownika

uczy tańczyć

w south haven od
urodzenia z przerwą
Post post by Travis Mosley (06 maja 2020, 23:41)
Poszukiwania
kumpel
Obrazek

Będzie bez owijania w bawełnę!

Szukam dla Travisa kumpla. Takiego do tańca i różańca. Kumpel jeszcze z czasów szkolnych, co to nauczyciele musieli ich wiecznie rozsadzać pod końcach sali, bo wprowadzali chaos. Kumpla, z którym co chwilę wchodzi w jakieś głupie zakłady. Kumpla, z którym jeżdżą na wakacje grzać dupkę na plaży, surfować i wyrywać panienki albo na górskie wędrówki, gdzie przychodziło im kimać w jednym jednoosobowym namiocie podczas burzy. Kumpla o nieskomplikowanym charakterze, który jest równie niemądry co Travis. Kumpla do pogadania i o panienkach i o życiu.

Dodatkowe informacje:

Wiek bardzo zbliżony do wieku Travisa, czyli 24 lata (+/- 1)
Istnieje możliwość, by ziomeczek był kuzynem spokrewnionym od strony matki.
Nie przeszkadzają mi posty bez filozoficznych wywodów. Prosto, jak krowie na rowie jest OKEJ.
Kumpel nie może klepać biedy. Ewentualnie na fabule coś sie przydarza, że później zęby w stół.

Status: aktualne / /
Multikonta:
Odwiedź Profil Wyślij PW

Odznaki

Ester Yates

My soul is a work of art

19 y/o170 cm Bay Street
Awatar użytkownika

Studentka filologii Francuskiej

Jestem muzeum pełnym dzieł sztuki

Ale zamknąłeś oczy

w south haven od
Zawsze
Post post by Ester Yates (08 maja 2020, 17:28)
Poszukiwania
Fri(END)S
Obrazek

Treść poszukiwań

Miałyśmy po 5 lat i cały świat mieszczący się w jednej piaskownicy należał do nas. Wymieniałyśmy się lalkami i karteczkami z kreskówek. Oglądałyśmy wspólnie wieczorynki i razem uczyłyśmy się bujać na huśtawce. Rodzice nie mogli nas odciągnąć od siebie kiedy spotykałyśmy się na placu zabaw. Robiłyśmy się coraz starsze trwając przy sobie jak siostry. To ty nałożyłaś mi pierwszy makijaż, a ja po raz pierwszy pomalowałam Ci na czerwono paznokcie. Siedziałyśmy w jednej ławce, opowiadając sobie żarty o nauczycielach. Pierwsze szkolne potańcówki podbijałyśmy ramię w ramię. Pocieszałyśmy się po pierwszych nieudanych miłostkach i chodziłyśmy na lody by uczcić małe zwycięstwa. Byłyśmy nierozłączne, zawsze razem; gdzie Ty tam ja, gdzie ja tam Ty.
Więc co się stało, że nagle zaczęłyśmy się nienawidzić? Dlaczego na początku liceum doszło do tej awantury i pobiłyśmy się na środku korytarza? Wszystko się rozpadło, a każda z nas zamiast gasić ogień, który rozpaliłyśmy dolewała benzynę. Może Tobie przeszkadzało, że zmieniłam się po śmierci ojca? Może mi przeszkadzało, że nie możesz mnie zaakceptować. A może poszło o to, że to ja wybrałam się na kręgle z tym przystojnym futbolistą z trzeciej klasy, a na Ciebie nawet nie spojrzał? Już nie pamiętam gdzie skończyła się przyjaźń, a zaczęła nienawiść.

Dodatkowe informacje:

No jak pisałam wyżej były w jednej klasie więc dobrze jakby była w wieku Ester ale w razie małej różnicy dogadamy się.
Zasada jest prosta. Nienawidzimy się. Jeżeli spotykamy się w parku albo w barze zwykle dochodzi do awantury i niemiłych słów.
No wiadomo, fajnie byłoby czasami rozegrać grę pod tytułem trzecia wojna światowa między dziewczynami.
Wszystkie szczegóły itp dogadamy na PW <3

Multikonta: Lorraine Jensen
Odwiedź Profil Wyślij PW

Odznaki

Timothy Mosley

My favourite flavoured sweets are raspberry amphetamines

20 y/o188 cm Elm Street
Awatar użytkownika

Student Psychoprofilaktyki

kocham się w Camelii Shelton

a ona nie ogarnia

w south haven od
urodzenia
Post post by Timothy Mosley (12 maja 2020, 10:48)
Poszukiwania
ZŁODZIEJKA
Obrazek

Treść poszukiwań

South Haven to miejsce, w którym nie dzieje się wiele więc zaskoczmy wszystkich, wyjedźmy do Mobile, okradnijmy bank, róbmy szwindle, napadajmy metodą na wnuczka lub zaszyjmy się w Mennicy Państwowej zrobionej z poduszek w Twoim mieszkaniu. Niebo wali mi się na głowę, więc proszę, zostań moim upadłym aniołem i pokaż mi jak żyć.

Dodatkowe informacje:

Nie oczekuję żadnych romantycznych relacji, wystarczy mi w zupełności przyjaźń między postaciami. Wyrwij mnie ze znudzenia codziennością, a może też trafisz za kraty, albo razem będziemy segregować śmieci.

Nie musisz mieć ręki, po prostu BONĆ. Nie musisz mieć pleców, po prostu BONĆ. Po prostu bądź przy mnie i trzym mnie za rękę, albo za co tam chcesz.

Ostatnia aktualizacja: 07/06/2020
Złotą klatkę sprawię Ci, będę karmić owocami
A do nogi przymocuję złotą kulę z diamentami
Multikonta:
Odwiedź Profil Wyślij PW

Odznaki

Cyril Meyer

Ameryko, oddałem ci wszystko i jestem teraz nikim

19 y/o175 cm Main Street
Awatar użytkownika

kelner w The Bridge

Nędznie się czuję, daj mi spokój.

Twa maszyneria to dla mnie zbyt wiele.

w south haven od
urodzenia
Post post by Cyril Meyer (20 maja 2020, 19:08)
zemsta jest słodka
zjadam ją ze smakiem ze swoim nowym...
Obrazek

thank u, next

Cześć. Pamiętasz te dni, które spędzaliśmy razem, wyciągnięci na kocyku gdzieś pośród wysokich traw, z otwartym winem, recytując sobie na ucho cytaty ze staroangielskiej poezji? To było dawno. Tak dawno, że nie wiem czy tylko mi się nie śniło. Dużo miewałem już snów z Tobą w roli głównej, niektóre pewnie nadal mnie męczą.
Coś nie działało od samego początku; może oboje byliśmy za młodzi i głupi, a może to tylko ja? Oczywiście w życiu tego nie przyznam, a już na pewno nie przed Tobą. Daj spokój. To nie zmienia faktu, że byłeś moim pierwszym. A może moją pierwszą? W sensie - tak na poważnie. Mieliśmy być razem do końca świata i jeden dzień dłużej, ale zwyczajnie się nie zgrywaliśmy. Chciałeś/aś mieć mnie tylko dla siebie, a ja podbijałem świat. I przez to nie wyszło. Właściwie nie tylko przez to, ale chyba od tego się zaczęło, prawda?
I może kiedyś byliśmy jedną z tych uroczych par, wymieniających ciągle pocałunki i wielkie słowa, ale stopniowo wszystko zaczęło się sypać. Chyba staliśmy się dla siebie okropni. I chyba toksyczni. Oboje. Aż w końcu któreś z nas zdecydowało się to skończyć, ale zamykanie takich relacji nie jest proste, przecież wiesz. Było ciężko, było dużo szantaży, było dużo nękania, jakbyśmy oboje nie potrafili sobie z tym poradzić; jakbyśmy oboje nie umieli tego do końca przekreślić.
Aż w końcu rozeszliśmy się w swoje strony. Nasz związek był chyba taki jak my - burzliwy. Krótki i intensywny, w ciągu maksymalnie kilku miesięcy przeszliśmy tyle, co inni rozciągali latami. Pozbieranie się po tym było chyba ciężkie - dla mnie na pewno, a dla Ciebie? Dużo czasu zajęło mi przekonanie się do tego, że jeszcze kiedykolwiek chcę wejść w związek. A teraz to faktycznie się zadziało. No i pojawiasz się Ty, a z Tobą problemy.

Szczegółowe informacje:

Płeć dowolna, wiek to myślę, że 19+, bez górnej granicy, no bo pf.
Nieistotne jest to, czym się zajmujesz i co działo się z Tobą od zakończenia związku aż do tego momentu. Ważne, że teraz - kiedy właśnie ogarnąłem się na tyle, żeby po życiu rozwiązłym i rozpustnym chyba odrobinę się ustabilizować - jesteś tu, w South Haven i nagle planujesz na nowo się ze mną połączyć, jakkolwiek dziwacznie to nie brzmi.
To małe miasteczko, może usłyszałeś/aś jakieś plotki? Albo sam/a znalazłeś/aś dowód na to, że nie jestem już sam? Albo jeszcze nie wiesz, ale z pewnością w końcu się dowiesz, choćby nawet najbardziej pokrętną drogą?
Nie wiem, czy chcesz mnie z powrotem dlatego, że za mną tęsknisz, czy dlatego, że jednak nadal chcesz mieć mnie tylko dla siebie, czy dlatego, że po prostu chcesz się zemścić. To zależy od Ciebie, mi chodzi tylko o jedno - pojaw się. Przyjdź. Zamieszaj. Spraw, że zwątpię - w siebie albo w swoje uczucia, albo w sens tego wszystkiego, co się dzieje.
Jest chaotycznie, ale przysięgam, że na priv mogę spróbować napisać sensowniej, o co mi chodzi. Najprostszymi słowami, to będzie wskrzeszenie zdecydowanie niezdrowej relacji z ex. Chcę, żeby było toksycznie i żeby było zacięcie, i żebyśmy mogli wyniszczać się wzajemnie tak mocno, jak robiliśmy to jeszcze kiedy byliśmy razem.
Jestem aktywnym graczem i nie mam zamiaru stąd uciec! Zależy mi za to na tym, żeby ta relacja rozgrywała się nie tylko na papierze, ale faktycznie robiła naszym postaciom pod górkę. Psujmy sobie życia w fabule.
W pakiecie dorzucam relacje z całą masą osób, które siłą rzeczy prędzej czy później zostaną w całe to bagno wciągnięte. Jeśli jesteś nowy/a na forum - nie wstydź się! Odezwij się na priv, zagadaj, spytaj, a ja postaram się zrobić tak, żeby wszystko było jasne.

Status: rezerwacja
Ostatnia aktualizacja: 02/07/2020
Multikonta: nie mogę znieść samego siebie
Odwiedź Profil Wyślij PW

Odznaki

Hope Craven

Dream a little dream of me

31 y/o160 cm Cedar Avenue
Awatar użytkownika

Kardiolog

Już się w rachubach pogubiłam

ile to razy z uczuciami chybiłam...

w south haven od
kilku lat
Post post by Hope Craven (20 maja 2020, 21:49)
Poszukiwania
You made me this way
Obrazek

Fool me once, shame on you. Fool me twice, shame on me.

Nie masz sobie nic do zarzucenia, prawda? Nie obiecywałeś nic wielkiego, a może właśnie powiedziałeś coś, co dla ciebie było tylko niewinnym żartem, ale dla młodej i po raz pierwszy zakochanej Hope tamte słowa znaczyły wszystko.
Miałeś żonę? Dziewczynę? A może nie brałeś tego wszystkiego tak zwyczajnie na serio. Albo po prostu stwierdziłeś, że nie kochałeś. I już. Miałeś ją na chwilę, na miesiąc. Nieważne — trwało to ile twoim zdaniem miało trwać.
I odszedłeś, zabierając ze sobą poczucie bezpieczeństwa, wiarę w miłość, ale co najgorsze… w samą siebie.
Dochodziła do siebie dłuższy czas, nie marnując ani jednego dnia. Uczyła się pilnie, kończąc przecież ostatecznie medycynę, gdzie szczęśliwie pracuje i rozwija się dalej.
Nawet w życiu uczuciowym nie jest już takim kubłem na odpady zmieszane. Zaczęła segregować i wartościować samą siebie i ostatecznie będąc w stanie dostrzec osoby, którym na niej naprawdę zależy.
I teraz gdy niemal wracasz ty, i wcale nie musisz być cały na biało. Nie musisz, ale możesz żałować. Z jakiegoś jednak powodu znów jesteś w South Haven, gotowy namieszać w jej życiu.

Sytuacja uczuciowa Hope nie jest prosta. Mota się w uczuciach, bo znów udało jej się zaufać, ale to nie oznacza, że jest samotna. A jednak — to ty wprowadziłeś w jej życiu zamęt już raz, może uda ci się to zrobić po raz kolejny.

Dodatkowe informacje:

Wiek 30+, może nie być z South Haven - mogli poznać się na studiach;
Nie uciekaj, bo ja się nigdzie nie wybieram. Wraz z Hope oferuje całą gamę innych postaci przeplatanych z jej historią;
Wszystko jest do ustalenia na pw, bo to luźny zarys historii, a więc wszystko można dopasować, zarówno powody jak i skutki uszczerbku serc(a);
Nie jest to relacja zmierzająca do szczęśliwego zakończenia;
Wizerunek obojętny;

Obrazek

Ostatnia aktualizacja: 07/06/2020
Obrazek
Multikonta: Liv, CC, Jakub, Honey, Daisy
Odwiedź Profil Wyślij PW

Odznaki

Noel Shelton

I felt my existence was tainted, in some subtle but essential way.

26 y/o179 cm Cedar Avenue
Awatar użytkownika

upiór ze spalonego teatru

chyba kocham tylko siebie

i wolę o tym nie rozmawiać

w south haven od
Od zawsze, z przerwą
Post post by Noel Shelton (01 czerwca 2020, 17:49)
Poszukiwania
Happy Days
Obrazek

Treść poszukiwań
Wasza znajomość zaczęła się w momencie, kiedy kochana pani Salome Meyer - wasza już na zawsze ulubiona nauczycielka - w jeden z pierwszych dni szkoły posadziła was przy jednym stole i kazała wspólnie kleić plakat z makaronu i brokatu. Mathias, Noel, Milo, Layton i Beverly - wiedziała już chyba wtedy, że jesteście dla siebie idealni, ale nie wiedziała jeszcze, że kiedy jesteście razem wokół wszystko wybucha. Rozrzuciliście makaron po klasie i rozpoczęliście chaos.
Tak więc przyjaźniliście się w piątkę, z dodatkiem innych osób, którym czasem pozwalaliście stać się częścią waszej grupy. Ale zawsze byliście wy - pięcioro jeźdźców apokalipsy. Biegaliście razem po polach, z których wyganiali was okoliczni farmerzy, straszyliście dzieciaki na placu zabaw, bawiliście się razem w domu na drzewie i wymyślaliście własne szyfry. A potem staliście się nastolatkami, więc wspólna zabawa zamieniła się we wspólne imprezy, wspólne przesiadywanie przed telewizorem, z jednym blantem i dwoma pizzami na pięć osób.
Dorośliście, ale nigdy nie zerwaliście kontraktu. Przyjeżdżaliście ze studiów, żeby siedzieć w sobotę w The Bridge i opowiadać o tym, jak przeraża was dorosłe życie, dzwoniliście do siebie na o drugiej w nocy, bo jednemu z was było smutno, wciąż trzymacie swoje zdjęcia. A teraz wszyscy jesteście w South Haven, znów razem i macie swoje życia, ale macie też siebie, no nie?

Obrazek

M I L O

Zawsze byłeś łobuzem, śmieszkiem, ale przecież uroczym i gotowym do zabawy. A co robisz teraz? Może jesteś lekarzem albo prawnikiem - ku zaskoczeniu wszystkich - a może wciąż nie umiesz znaleźć dla siebie miejsca? To nic, bo i tak cię kochamy.

Obrazek

L A Y T O N

Kiedyś stłukłeś bezcenną wazę w domu Sheltonów, bo wpadłeś na pomysł, że może w środku ktoś ukrywa kokainę. Może teraz sam ją przemycasz, a może jesteś szczęśliwym ojcem dwójki dzieci? To nic, bo i tak stawiasz następną kolejkę w The Bridge.

Obrazek

B E V E R L Y

Nie należałaś chyba do kategorii cichych i ułożonych ludzi, a przynajmniej nie w szkole. Co z tobą teraz, Bev? Masz dobrze prosperujący biznes czy może trenujesz psy? To nic, i tak nazwiesz któregoś z nas kretynem.

Dodatkowe informacje:

Tak więc @Mathias Waterford i @Noel Shelton szukają sobie reszty grupki przyjaciół od dzieciństwa, więc jeżeli przychodzisz na forum bez większego pomysłu na postać i chciał/abyś zacząć już z jakimiś relacjami, to zapraszamy!
Imiona są oczywiście robocze!
będzie fajnie, obiecujemy! Jesteśmy na forum długo i kochamy je bardzo, wiec nigdzie nie uciekamy, a jeżeli jesteś nowy/a to z chęcią pomożemy się zaaklimatyzować! :lovee:

Multikonta: Lottie
Odwiedź Profil Wyślij PW

Odznaki

Troy Hover

24 y/o189 cm Main Street
Awatar użytkownika

walczy z utraconymi marzeniami

na razie kocha jedynie swoje fretki

w south haven od
12.02
Post post by Troy Hover (23 czerwca 2020, 11:18)
Poszukiwania
Tej, która uciekła bez słowa
Obrazek

Treść poszukiwań

Troy jako siedemnastolatek (plus, minus) próbuje wyładować swoją złość na boisku do kosza. Nie istnieje dla niego żaden inny świat i całkowicie mu się oddaje, bez zbędnego "ale". Pewnego dnia poznaję JĄ. Nauczycielkę wychowania fizycznego, która raz na jakiś czas również przychodziła potrenować ze swoimi znajomymi. Młody chłopak - już wtedy świadomy tego jak potrafi zadziwiać panie swoją klatą - wdaje się w romans z na oko 10 lat starszą kobietą. Żadnych zobowiązań. Nikt o was nie wie. Miami to duże miasto. Troy chodzi do jednej szkoły, a ona uczy w drugiej. Jednak pewnego dnia panienka znika. Od tak! Pstryk palcami i jakby w ogóle nigdy się nie poznali. A teraz wracasz i całkiem przypadkiem spotykasz Hovera w South Haven. A dawne uczucia budzą się do życia.

Dodatkowe informacje:

Twoja postać musi być na oko 10 lat starsza od Troya z marginesem do ,+- 2 lat.
Powód zniknięcia zostawiam Tobie. Może zaszła z nim w ciążę? A może wpadła w tarapaty? Miała kogoś innego?
Nie liczę na Happy End. Troy ma swoje przyzwyczajenia i kobietę o którą walczy. Chce żebyś jedynie mu jeszcze bardziej namieszała w tym (mało) poukładanym życiu.
Uwierz, że nie będziesz się nudzić. Mam siostrę, wspaniałą współlokatorkę (która skopie tyłek), mnóstwo przypadkowych przyjaciół i cudny uśmiech!

Ostatnia aktualizacja: 23/06/2020
Multikonta: Marcus Clinton, Andrew Harrison, Frank Westfall
Odwiedź Profil Wyślij PW

Odznaki

ODPOWIEDZ

Wróć do „Poszukiwania”