Wraz z końcem ciepłego, całkiem przyjemnego maja, przychodzi czas na kolejny, kalendarzowy miesiąc. Zgodnie z aktualnymi prognozami, czerwiec ma być wyjątkowo upalny - przewiduje się temperatury powyżej 30 stopni - oraz deszczowy. Na mieszkańców czeka ponadto cały tydzień dość gwałtownych burz. Połączenie niekoniecznie najlepsze, jak i niekoniecznie mile widziane. Tak to już niestety bywa o tej porze roku i trzeba jakoś przeżyć tych 30 dni. Na szczęście tutaj, w południowej części stanu Alabama, ludzie już dawno temu zdążyli przyzwyczaić się do takich warunków pogodowych. [więcej]

19.07Na forum pojawiła się informacja dla aktywnych użytkowników. Zachęcamy do zapoznania się!

07.07Nowe ogłoszenie od administracji.

30.06Weź udział w Pokazie Talentów, uczcij należycie Dzień Czekolady oraz spróbuj wygrać konkurs jedzenia hot dogów na czas!

30.06Zaktualizowano ranking fabularny, pojawiło się nowe tło fabularne oraz zadania od Mistrza Gry.

19.06Rozpoczął się właśnie kolejny event. Zainteresowanych powitaniem lata zapraszamy tutaj.

14.06Administracja forum opublikowała wyniki oraz nagrodziła zwycięzców plebiscytu South Stars.

Andrew Harrison

SWEET HOME ALABAMA, WHERE THE SKIES ARE SO BLUE

31 y/o185 cm
Awatar użytkownika

Bada kobiety w gabinecie

Ale trzyma łapy przy sobie

Bo ma dziewczynę

w south haven od
Od zawsze
Post post by Andrew Harrison (23 maja 2020, 10:57)
Poszukiwania
Siostry szukam
Obrazek

Treść poszukiwań

Szukam siostry, która wie o Andrew praktycznie wszystko. To ona zna każdą tajemnicę brata, każdą jego byłą partnerkę, spędzała z nim naprawdę dużo czasu. Chce by wpadła nagle do South Haven i namieszała trochę w związku Carli z Andrew. Po prostu, by zatruwała mu życie najlepiej jak umie. Wszystko w sumie do ugadania, ale ważne by była starsza.

Dodatkowe informacje:

Wizerunek jest mi obojętny. Serio! Chociaż nie.. byle nie Edyta Górniak, bo musiałbym spać z własną siostrą ^^
Dobrze by było żebyś była chociaż te dwa lata starsza od Andrew. Ale wszystko jest do dogadania jak już mówiłem.
Nazwisko możesz mieć takie samo lub inne. Przecież nikt Ci nie bronił wyjść za mąż i nie zaprosić brata na ślub :idk:
Mogłaś być kim chciałaś i mogłaś robić co chciałaś. Ważne żebyś była chamska dla Andrew, dla innych możesz być kochana.
Nigdzie się nie wybieram, więc fajnie by było gdybyś też nie uciekła po dwóch dniach <3

Status: aktualne
Ostatnia aktualizacja: 16/06/2020
Multikonta: Marcus Clinton, Troy Hover, Frank Westfall
Odwiedź Profil Wyślij PW

Odznaki

Audrey White

31 y/o173 cm Cedar Avenue
Awatar użytkownika

nadal pracuje w Dragonfly Inn

i próbuje odbudować swój związek

z Ethanem

w south haven od
zawsze i na zawsze
Post post by Audrey White (24 maja 2020, 13:34)
Poszukiwania
rodzina White
Obrazek

Treść poszukiwań

Rodzina White, jest jedną z tych rodzin, które z miasteczkiem związane są od pokoleń. Do South Haven sprowadzili się w latach 30 XX wieku, licząc na to, że w nowym miejscu uda im się ponownie stanąć na własnych nogach. Ponadto w tej okolicy posiadali krewnych. Nie musieli się więc obawiać tego, że ze wszystkimi problemami będą musieli radzić sobie sami. Do dzisiaj, pomimo tego że od czasu ich pojawienia się w miasteczku minęło już prawie 90 lat, są rodziną liczną, zżytą, gotową zawsze się wspierać. Gertruda White, żona zmarłego przed kilku laty J.B. White'a, doczekała się z mężem aż czwórki dzieci, z których każde założyło własne rodziny, jak i również zdołało coś osiągnąć. Mieli jednak od kogo uczyć się ciężkiej pracy i szacunku do pieniądza.

Kogo szukam? Z wielką chęcią przygarnę rodzeństwo, kuzynostwo, wszelkich wujków oraz ciotki. Chętnie zapoznam się z każdym pomysłem.

Członkowie rodziny

Gertie White (84 lata) - najstarsza przedstawicielka rodziny, a przy tym również jedna z najstarszych mieszkanek South Haven. Emerytka, która wraz z mężem (zmarły J.B. White) założyła własną, niewielką sieć sklepów spożywczych. Matka czwórki dzieci. Wdowa.

Jeff White (58 lat) - najstarszy syn Gertrudy i J.B., dawniej prowadzący w miasteczku dwa niewielkie sklepy ogólnospożywcze. Odkąd w 2017 roku został wybrany na stanowisko burmistrza South Haven, rodzinnym interesem zajmują się inni członkowie rodziny. Wśród miejscowych, Jeff uchodzi za porządnego faceta, mającego rękę do interesów, a także rodzinnego. Obecnie większość mieszkańców South Haven jest zadowolona z tego, w jaki sposób zajmuje się on najważniejszymi sprawami dotyczącymi miasteczka.
Rachel White - zmarła na początku 2008 roku żona Jeffa.

@Audrey White (31 lat) - najstarsza córka Jeffa i Rachel.
XYZ White - córka w wieku maksymalnie 30 lat (możliwe nazwisko po mężu).
XYZ White - córka w wieku maksymalnie 28 lat (możliwe nazwisko po mężu).
@Ashley White (25 lat) - córka Jeffa i Rachel.
@Rosemary White (18 lat) - córka Jeffa i Rachel.

Dodatkowe informacje:

Rodzina jest wystarczająco zamożna, aby jej przedstawiciele mogli studiować bez konieczności posiadania pracy w celu pokrycia wszystkich kosztów.
Jest to jedna z bardziej szanowanych rodzin w South Haven. Przez miejscowych są postrzegani w sposób pozytywny - byłoby świetnie, gdyby Twoja postać pasowała do tego obrazka.
Chcesz mieć pewność, że gracze należący do tej rodziny nie uciekną? Na pewno nie musisz się tego obawiać, ja się w najbliższym czasie nigdzie nie wybieram. ;)

Multikonta: James Doherty, Jason Whitlow
Odwiedź Profil Wyślij PW

Mathias Waterford

it's time for me to go back to my old ways, don't you cry for me

26 y/o180 cm Camelia Street
Awatar użytkownika

speaker w radiu

jesteś piękna, zostań moją żoną

i powiedz, że te koleżanki są z tobą

w south haven od
roku
Post post by Mathias Waterford (24 maja 2020, 13:46)
Poszukiwania
Waterfordowie zapraszają na farmę!

Wstawiam, bo może ktoś coś jednak…

Obrazek

Ruth Waterford – jaka jest jej historia? Pozostawiam wolne pole do popisu! Jedyne, co o niej wiadomo, to że wyszła dosyć szybko za mąż i od tamtej pory całe jej życie skupia się wokół pracy w ogrodzie, udzielania się w lokalnej społeczności i otaczania wszystkich swą miłością… Może ma jakiś sekret, który pozwala jej zachować wieczną sprawność fizyczną i dobre samopoczucie? Kto wie, co ta z pozoru niewinna kobieta hoduje w swojej małej szklarni za kurnikiem?

Obrazek

Gary Waterford – tutaj również nie wymagam od siebie zbyt wiele. Gary to prosty człowiek, syn właściciela mleczarni, która niestety upadła zaraz, jak jego ojciec postanowił odejść na emeryturę. Kawalarz, miłośnik wędkarstwa oraz wysokoprocentowych trunków. Teraz utrzymuje się z napraw mebli, dlatego często przesiaduje w swoim warsztacie, ale jego życie skupia się również na pracy w ogrodzie i doglądaniu zwierząt. Widzę go jako człowieka z zasadami, głośnego i niebywale żywego, który twierdzi, że prawdziwy facet musi zbudować dom, posadzić drzewo, spłodzić syna i tak dalej. W końcu on zrobił to wszystko, a synów ma nawet trzech!

Bracia Waterford (2) - tutaj już totalna dowolność. Po prostu są młodsi od Matiego. Nie ma znaczenia, czy o 2 lata, o 5, czy 10. Waterfordowie to z pozoru bardzo prosta rodzina, ich życie to przede wszystkim fizyczna praca, więc rąk do pomocy nigdy nie za wiele! Rodzice są oczywiście bardzo dumni ze swoich dzieci i chcą dla nich jak najlepiej, ale trzeba znać swoje priorytety, więc nawet jeżeli któremuś przyjdzie wyjechać na studia, zdobywać wykształcenie (patrz: Mati) to rodzinka na pewno znajdzie sposób, żeby zaciągnąć go w wolnej chwili do roboty!

Dodatkowe informacje:

zachęcam do tworzenia ze mną tej wspaniałej rodziny, w pakiecie wiele, wiele ekstra relacji z innymi mieszkańcami South Haven!
to co napisałam wyżej - imiona, zarys charakteru, wszystko jest tylko propozycją! Fajnie by było razem wykombinować jakąś historię, dlatego przyjmę każdy pomysł, zrobimy burzę mózgów, dogadamy się, pomogę!
im śmieszniej tym lepiej, ale tak samo mocno przytulę rodzinne dramy, intrygi i inne zawiłości. Mam już kilka w zapasie!
w razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości, śmiało można pisać do mnie, wiadomo

Multikonta:
Odwiedź Profil Wyślij PW

Odznaki

Jonathan Doherty

37 y/o187 cm Bay Street
Awatar użytkownika

naprawiam samochody

i swoje życie

w south haven od
niedawno wróciłem
Post post by Jonathan Doherty (30 czerwca 2020, 18:06)
Poszukiwania
syna lub córki
Obrazek

Treść poszukiwań

Nie byłeś/aś planowanym dzieckiem, a my nie byliśmy gotowi na rodzicielstwo. Nawet nie mieliśmy ślubu, dlatego rozstaliśmy się kiedy byłeś/aś jeszcze małym dzieckiem, bo nie widzieliśmy sensu dalej ciągnąć ten związek. Mieszkałeś/aś z matką, ale na pewno często do mnie przyjeżdżałeś/aś, bo choć nigdy nie byłem ojcem roku to jednak starałem się nim być. Jeździliśmy na wycieczki, chodziliśmy na mecze i do kina, zakładaliśmy się o to jak często zapukają do nas sąsiedzi, bo zawsze zachowywaliśmy się za głośno. Pewnie to u mnie złamałeś/aś rękę, bo nigdy nie byłem tak przezorny jak matka. Wydaje mi się, że udało nam się zaprzyjaźnić, ale równie dobrze możesz mieć do mnie żal, że jednak nie odegrałem w twoim życiu większej roli.

Generalnie w karcie postaci nie uwzględniałam żadnych szczegółów, żebyś to Ty mogła zdecydować kim konkretnie chcesz grać. Jeżeli masz ochotę na przygodę i grę młodszą postacią, jak najbardziej możesz zrobić dziesięciolatka/kę, jeździć rowerem po South Haven i rozwiązywać zagadki. Jeżeli chcesz być zbuntowanym (lub nie!) nastolatkiem/ką to też mi to pasuje! Może pojawić się w South Haven, ponieważ chciał/a wyrwać się od matki, a wyjazd do ojca wydawał się świetną opcją zmiany otoczenia i zaczerpnięcia wolności. A może to matka miała go/jej dość i postanowiła go/ją wysłać na wakacje do ojca, wcześniej uprzedzając go telefonicznie, że teraz nadeszła jego kolej wykazać się wychowawczo. Możliwości jest wiele! Zapraszam ^^

Dodatkowe informacje:

syn lub córka
wiek 10-17 lat
duża swoboda w kreacji postaci
na forum jest więcej rodziny
i w ogóle będzie fajnie

Ostatnia aktualizacja: 30/06/2020
Multikonta: brak
Odwiedź Profil Wyślij PW

Odznaki

ODPOWIEDZ